Анонс другого туру Відритого чемпіонату Знам’янського району

zrff-ball-pole1Завтра, 11 липня, стартує другий тур Відритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року.

Участь у чемпіонаті району беруть 7 команд: «Промінь» (Богданівка), «Нива» (Цибулеве), «Хлібодар» (Суботці), ФК «Дмитрівка», «Буревісник» (Знам’янка), «Тясмин» (Олександрівка) та «Усівка» (Олександрія).

У другому турі змагань центральним матчем можна назвати зустріч у селі Цибулеве. Тогорічний чемпіон району «Нива» прийме суботцівський «Хлібодар», який не погано стартував у змаганнях. Команда під керівництвом Олега Колюки здобула три очки у Богданівці. «Нива» перший тур пропускала і цей матч буде першим. Торішній чемпіонський склад цибулівської команди майже не зазнав змін. Відзначимо, що «Хлібодар» був чемпіоном Знам’янського району 2018 року. То ж це буде зустріч чемпіонів двох останніх сезонів

Олександрівський «Тясмин» вдома прийме ФК «Дмитрівка», який у першому турі святкував впевнену перемогу над знам’янським «Буревісником». А от «Тясмин» на старті змагань, нагадаємо, зазнав поразки від дебютанта турніру олександрійської «Усівки».

12 липня програму другого туру закриє матч «Промінь» – «Буревісник». У першому турі обидві команди зазнали поразок і нині мають можливість набрати перші очки. Богданівська команда на турнір заявила виключно своїх вихованців. У складі «Буревісника» є кілька виконавців, які мають досвід виступів на всеукраїнському аматорському рівні.

Зазначимо, що у цьому турі команда «Усівка» є вихідною.

Розклад другого туру:
11 липня. 18:00. с. Цибулеве. «Нива» – «Хлібодар»
11 липня. 18:00. смт. Олександрівка. «Тясмин» – ФК «Дмитрівка»
12 липня. 18:00. с. Богданівка. «Промінь» – «Буревісник»

Звертаємо Вашу увагу, що матчі чемпіонату району відбуваються БЕЗ ГЛЯДАЧІВ.

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, працює сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті маєте змогу переглянути заявки всіх команд-учасниць змагань. Оперативно на сайті висвітлюється перебіг змагань.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко