ФК «Дмитрівка» переграв «Буревісник» у Відкритому чемпіонаті Знам’янського району

zrff-ball-poleУ першому турі Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року ФК «Дмитрівка» святкував впевнену перемогу над «Буревісником» з Петрового.

У першому таймі матчу Дмитро Добрянський вивів вперед дмитрівську команду. На 62-ій хвилині Роман Андрієнко подвоїв рахунок. А в останній 10-хвилинці господарі довели рахунок до розгромного – голи на рахунку Сергія Барбанова і Миколи Швеця.

Цей матч завершив програму першого туру чемпіонату. За підсумками першого туру лідерство у чемпіонаті захопили «Усівка», ФК «Дмитрівка» та «Хлібодар, які набрали по три очки.

Наступний тур відбудеться 11-12 липня. У його рамках відбудуться такі матчі: «Нива» – «Хлібодар», «Тясмин» – ФК «Дмитрівка» і «Промінь» – «Буревісник».

ФК «Дмитрівка» – «Буревісник» (Петрове) – 4:0 (1:0) (Добрянський, 14; Андрієнко, 62; Барбанов, 80; Швець, 84)
ФК «Дмитрівка»: Кушніренко, Назаренко, Лебединець, Андрієнко, Барбанов, Добрянський, Швець, Козін (Капитула, 46), Ткаченко, Маринич, Різник (Дергунов, 60)
«Буревісник»: Нігай, Чернецький, Єськов, Жуков (Крилов, 73), Лисак, Мостовий, Ткач, Тюпа, Фарбанець, Бабанський, Солодов
Попередження: Жуков, 30; Чернецький, 67.

вертаємо Вашу увагу, що матчі чемпіонату району відбуваються БЕЗ ГЛЯДАЧІВ.

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, працює сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті маєте змогу переглянути заявки всіх команд-учасниць змагань. Оперативно на сайті буде висвітлюватися перебіг змагань.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко