Тренувальний процес легкоатлета Дорощука з Кропивницького (відео)

Dorozjuk1Постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2020 року № 284 було внесено зміни до пункту 2 постанови від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, згідно з якими спортсменам штатних команд національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю дозволено проведення індивідуальних тренувальних занять (біг, ходьба, їзда на велосипеді та інвалідному візку).

Легка атлетика України направила до всіх обласних державних адміністрацій та Київської міської державної адміністрації відповідні списки членів штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики, тобто атлетів, яких стосується ця Постанова. Від Кіровоградської області дозволили тренуватися Дмитру Яковенку і Олегу Дорощуку.

Тренувальний процес під час карантину бронзового призера зі стрибків у висоту ІІІ Літніх юнацьких олімпійських ігор 2018 р. у Буенос-Айресі Олега Олег Дорощук: