Інгулець буде судитися, якщо сезон Першої ліги не буде дограний

InguleczПрезидент клубу Першої ліги «Інгулець» Олександр Поворознюк поділився своєю думкою з приводу того, як має бути завершений нинішній сезон:

– Моя думка: все повинно вирішуватися в чесній спортивній боротьбі. Якщо чемпіонат не можуть завершити всі 16 клубів Першої ліги – питань немає, давайте тоді візьмемо тих, хто проходив атестацію на участь в УПЛ і серед них визначимо володарів трьох путівок. Це буде чесно і справедливо. Це чотири-п’ять ігор, небагато.

– Добре, ваша позиція зрозуміла. Припустимо, буде прийнято рішення про недогравання чемпіонату, а за основу візьмуть таблицю після 19 турів. При такому розкладі «Інгулець» не потрапляє в Прем’єр-лігу. Ваші дії? Будете оскаржувати таке рішення?
– Ще раз повторюся, ми за дотримання спортивного принципу. Але якщо приймуть таке рішення, про яке ви говорите, нам нічого не залишиться, як задіяти контраргументи. На крутих завжди знайдуться більш круті. І якщо знадобиться, підемо в Лозанну, тоді нехай нас розсудить Спортивний арбітражний суд. Але ми за те, щоб все вирішувалося на футбольному полі.

Footboom