Як надворі тренуються кропивницькі легкоатлетки з інвалідністю (+відео)

e92de23d-2aad-467cКропивницькі легкоатлетки з інвалідністю Анастасія Мисник та Вікторія Шпачинська провели перше тренування надворі за час карантину.

Про це Суспільному розповів заслужений тренер України Олег Соколовський. До цього більше місяця тренувались вдома.

Тренуюся в масках та рукавицях. Багаторазова призерка Паралімпійських ігор Анастасія Мисник розповіла про тренування в домашніх умовах: ”Дома – важко, тому що немає де пострибати. Прес качала, спину, віджимання робила. Через сусідів вдома не пострибаєш. А тут бігаємо. Тут є чим зайнятись: і віджимання, і стрибки через перешкоди. Намагаємося в цій ситуації бути трохи позитивнішими”.

За словами чемпіонки світу Вікторії Шпачинської на свіжому повітрі тренуватися краще: ”Повітря є повітря, більше кисню. Це супер”.

Тренування тривало 45 хвилин. Подальші заняття, за словами тренера Олега Соколовського, залежатимуть від тривалості карантину: ”Ми вже переформували свої заняття на вулиці, побачимо – як буде далі, чи буде у нас можливість доступу до спортивних залів, чи не буде. Розмовляли з головним тренером, уже планують певні збори, але з червня. Побачимо, яким ходом йтиме карантин”.

До початку карантину дівчата тренувалися 12 разів щотижня, зараз будуть тренуватись – 6-7 разів на тиждень.