Президент Інгульця”: коронавірус впливає на будівництво стадіону

Povoroznuk-oПрезидент «Інгульця» Олександр Поворознюк поділився думкою про комплектації команди і ситуації з коронавірусом.

«Задоволений на всі 100%. Знаю, що з сьогоднішньої стартовою обоймою «Інгулець» готовий конкурувати в УПЛ, ми дамо бій будь-яким грандам українського футболу. У «Інгульці» є колектив, який просто не помітив «Карпати», «Дніпро-1», «Маріуполь» в Кубку. Сьогодні 5-6 команд першої ліги нічим не поступатимуться близько 10 команд УПЛ.

В Петровому немає жодної людини в інфекційному відділенні, хоча воно готове до прийому людей. У нас 90% хворіють «Інгульцем» і через те, що немає футболу, а не коронавірусом. В області вже є випадки.

На бізнесі коронавірус поки не позначається, а на стадіоні – так. Стовпи з Туреччини: частина прийшла, частина на півдорозі. Коли приїде – не знаю. Те ж саме ліхтарі, системи харчування. З Нідерландів йде трава.

Планував, що з серпня гратимемо на новому стадіоні. Але це фактори, які нам заважають. Тепер затримаємося, до Нового року закінчимо», – сказав Поворознюк.

«Футбол 1/2/3»