БК «Золотой Век» розгромив команду з Вінниці

zolotoy_vekСьогодні, 15 лютого, відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Вінницькі Зубри» (Вінниця).

У першій чверті матчу кропивницька команда забезпечила собі комфортну перевагу у 20 очок. У наступній чверті була рівна гра. Третя чверть матчу, у якій дали пограти кільком не основним виконавцям господарів, пройшла за переваги гостей, які відіграли 13 очок. А от в останній чверті зустрічі господарі вщент розбили суперника, дозволивши якому набрати лише чотири очка.

Матч завершився з рахунком 89:60 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Олександр Дробязко, який набрав 29 очок. Антон Мельнік і Богдан Сосой набрали по 19 очок. У складі гостей найрезультативнішим гравцем став Юрій Шкондя – 19 очок.

Завтра, 16 лютого, відбудеться другий матч між цими командами. Початок о 13:00.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Вінницькі Зубри» (Вінниця) – 89:60 (34:14, 20:18, 12:25, 23:4)
БК «Золотой Век»: Мельнік (19 очок+ 13 підбирань + 3 результативних передач), Дробязко (29+16+2), Сосой (19+5+3), Рибченко (0+0+0), Фортуна (2+2+0), Курячий (2+4+0), Коміссаров (0+0+0), Огородник (0+2+0), Хапун (7+3+0), Ткаченко (9+4+5), Баранов (2+2+3).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»