Команда Академії ФК “Зірка” посіла 9 місце на турнірі у Маріуполі

fc_zirka1Вихованці Академії ФК «Зірка» 2008-09 років народження зіграли на представницькому турнірі пам’яті Віктора Прокопенка.

У Маріуполі пройшов футбольний турнір пам’яті легендарного тренера Віктора Прокопенка серед юнаків 2008 року народження. Змагання відбулися в манежі СК «Іллічівець» у форматі вісім польових гравців і воротар. Серед 16 команд-учасниць турніру спробували свої сили й вихованці нашої Академії.

Через певні обставини наставнику «зіркових» Андрію Антонову довелося сформувати свій склад із чотирьох гравців 2008 року народження й дев’яти хлопців 2009 року народження. Тож, розраховувати на боротьбу за нагороди було доволі важко. Тим не менш, кропивничани в кожній зустрічі намагалися продемонструвати свої найкращі якості. На попередній стадії учасники змагань були розподілені на чотири квартети. Хлопці Андрія Антонова в своїй групі поступилися конкурентам із харківського «Металіста» (0:1), хоча на останніх секундах мали шанс звести матч внічию. Також програли запорізькому «Металургу-2» (0:4), але здолали вихованців ДЮСШ-2 із Херсона – 3:0. А в поєдинку за 9-те місце кропивничани зійшлися з першою командою херсонської ДЮСШ-2. І тут «зіркові» знову були сильнішими – 2:0 Найкращим гравцем у складі «Зірки» став захисник Олександр Скрипниченко, на рахунку якого два забиті м’ячі.

За словами наставника команди Андрія Антонова, враховуючи усі складнощі, такий виступ можна вважати задовільним. Головне, що юні футболісти взяли участь в класному турнірі, на суперників подивилися й себе показали, отримавши необхідний змагальний досвід.

Офіційний сайт ФК «Зірка»