Які новини бажаєте читати у розділі «Блоги» порталу «Спортивна Кіровоградщина»?

sport-krНа порталі «Спортивна Кіровоградщина» для загального володіння інформацією зі світу спорту публікуються новини, які і не стосуються спортсменів та команд Кіровоградщини. Ці новини подаються у розділі «Блоги».

Хочеться дізнатися думку відвідувачів поталу. Новини якого напрямку Ви бажаєте більше читати у розділі «Блоги»? А почути Вашу думку допоможе опитування на нашому сайті.

І так пропоную обрати одну з пропонованих категорій: УПЛ (новини про команд-суперниць «Олександрії»), Перша ліга (новини про команд-суперниць «Інгульця»), Друга ліга (розвиток подій перед повернення «Зірки» до професійного футболу), Аматорський футбол (аматорський чемпіонат України, як справи в чемпіонатах інших областей України), Європейський футбол, Збірні (новини про підготовку футбольних збірних до Євро-2020), Бокс/ММА, Теніс, Біатлон, Баскетбол, Хокей, Автоспорт, Інше. Опитування розміщено у правій колонці сайту і завершиться 22 січня 2020 року. Пропозиції співпраці, а також Ваші думки, можете писати на е-mail: sport-kr@i.ua.

Нагадаю, що портал «Спортивна Кіровоградщина» існує вже понад 11 років. І 2019 рік був безсумнівно одним з найуспішніших. Відвідуваність сайту збільшилася (за одну добу сайт відвідують від 500 до 1100 осіб). Портал «Спортивна Кіровоградщина» робиться одними руками і працює на благо любителів спорту нашої області. Саме чимала відвідуваність сайту і є найбільшою подякою для мене за цю працю, яка виконується на ентузіазмі. Сайт для мене є як хобі, яке хоч і забирає чимало часу, але приносить задоволення.

З повагою, автор порталу «Спортивна Кіровоградщина» Віктор Слюсаренко!