Володимир Шаран: Матч із “Зорею” є одним з найважливіших

sharanГоловний тренер “Олександрії” Володимир Шаран розповів про перемогу своєї команди в матчі з “Тернополем” (4:0).

– Ми хотіли б цю нашу перемогу присвятити нашому президентові клубу і нашим вболівальникам, що нас палко підтримували не дивлячись на осінню прохолодну погоду. Після осічки в Чернівцях, де була нічия, хлопці, звичайно, налаштовувалися на хорошу гру і тільки на перемогу. Ця зустріч показала, що в нас дійсно є команда. Сьогодні ми показали одну з найкращих ігор у цьому чемпіонаті. Було бажання, високий темп, гольові моменти, хороша реалізація і красиві забити м’ячі. Але, скажімо так, довго запрягали, бо були і до першого забитого м’яча моменти, тому могли забити і трошечки раніше. Я десь в душі переживав, що якщо не забиваєш ти, то забивають тобі. І це вже психологія, бо господарі починають розкриватися у таких матчах і потім їм дуже важко відіграватися… Але ми піймали кураж після забитих м’ячів і хлопці грали у такий футбол, який ми хотіли би бачити. Та й до цього ми грали у такий футбол. Так що хлопці молодці. Але нам ще треба працювати і працювати.

– А що ви можете сказати про наступну кубкову зустріч у Запоріжжі з “Зорею”?
– Ми, звичайно, готуємося. Президент сказав, що це одна з найважливіших ігор, щоб, знову таки, показати готові ми чи ні до Прем’єр-ліги. І це прекрасно розуміють футболісти. Ми будемо налаштовуватися, щоб показати обличчя “Олександрії”. Це в першу чергу. І ми будемо порівнювати свою команду з суперником, бо “Зоря”дійсно команда високого рівня. Ми добре бачимо рівень Першої ліги і Прем’єр-ліги і порівнюємо їх. Звичайно, що треба мати гравців потрібного класу.

– Сьогодні була яскрава гра. За рахунок чого це було досягнуто?
– Розумієте, перед матчем з “Буковиною” у нас була перерва, бо гру з “Динамо-2” перенесли, і ми, скажу відверто, дали хороші навантаження нашим гравцям у цей період часу. Ми розуміли, що у Чернівцях у них не буде такої свіжості, адже треба враховувати і довгий переїзд до цього міста. Плюс в’язке поле, що було у Чернівцях. І це означилося на русі гравців. Він був не той, який ми хотіли би бачити. Не було і того настрою на гру, який ми хотіли би бачити. А от сьогодні ще до матчу я був впевнений, що ми переможемо, але не з таким великим рахунком. Зустріч показала, що коли гравці розкуті, вони грають у зовсім інший футбол. А коли на них тисне результат, то, звичайно, їм не хватає той майстерності, що треба. Це все психологія. Ми побачили сьогодні дійсно той футбол, що ми хочемо бачити. Це – швидкий футбол за рахунок руху, за рахунок пресингу. Я вдячний хлопцям за цю яскраву перемогу.

UA-футбол