«Олександрія» розгромила «Тернопіль»

fc-olexВ матчі 14-го туру першої ліги ФК «Олександрія» приймав ФК «Тернопіль».

Перший тайм пройшов за повної переваги господарів. Тривалий час тернопільська команда тримала свої ворота на «замку», а потім «розсипалася». Протягом кількох хвилин господарі забили три м’ячі. Спочатку Олександр Ломко із-за меж штрафного майданчику влучив у кут воріт суперника. Через кілька хвилин Сергій Старенький скористався помилками суперника в центрі оборони, а через мить Віталій Пономар реалізував вихід сам на сам з голкіпером «Тернополя».
Після перерви «Олександрія» довела рахунок до 4:0. Останній м’яч забив Сергій Старенький, тим самим оформивши дубль у звітному матчі.

ФК «Олександрія» – ФК «Тернопіль» 4:0 (3:0) (Ломко, 37; Старенький, 40, 70; Пономар, 42)
ФК «Олександрія»: Новак, Сухоцький, Ломко, Пономар,Чорній (Кіча, 72), Запорожан, Грицук, Шендрік, Старенький, Банада, Басов.
ФК «Тернопіль»: Русан, Курило, Атласюк, Дубчак, Клекот, Кондзьолка (Громяк, 87), Гаврилюк (Тарабалка, 78), Волошинович, Мединський, Дорі (Соколовський, 46), Семенець.
Попередження: Гаврилюк, 15 – Кіча, 87.