БК «Золотой Век» вдома розгромив команду із Білої Церкви

zolotoy_vekСьогодні відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Рух Молоді-Спортліцей» (Біла Церква).

Вже у першій чверті матчу кропивницька команда забезпечила собі перевагу у 12 очок. Далі господарі зуміли збільшили перевагу у рахунку, провівши кожну чверть з перевагою 10 і більше очок.

Матч завершився з рахунком 117:70 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішими гравцями матчу стали баскетболісти БК «Золотой Век» – найбільше очок набрав Олександр Дробязко – 32 очка. 27 очок здобув Антон Мельнік. У складі гостей найрезультативнішим гравцем став Олександр Алєксєєв – 23 очка.

Завтра, 8 грудня, відбувся другий матч між цими командами. Початок зустрічі о 13:00.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «Рух Молоді-Спортліцей» (Біла Церква) – 117:70 (33:21, 25:15, 30:19, 29:15)
БК «Золотой Век»: Ткаченко (9 очок+ 2 підбирання + 1 результативна передача), Мельнік (27+2+1), Рибченко (5+1+4), Фортуна (10+7+7), Курячий (2+2+1), Коміссаров (8+1+0), Огородник (2+3+0), Хапун (10+5+3). Дробязко (32+19+3), Сосой (12+2+15).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»