Капітан ФК «Тернопіль»: Намагатимемося дати бій ФК «Олександрія»

fc-olex31-річний капітан ФК «Тернопіль» Андрій Кондзьолка на прохання клубної прес-служби розповів про готовність команди до майбутнього поєдинку з лідером першої ліги – ФК «Олександрія».

– Завдання в нас у цьому матчі, як і в будь-якому іншому, незмінні – набирати очки. Разом з тим, знаємо, що в Олександрії буде важко, адже наш суперник по турнірній дистанції йде без поразок та має лише дві нічиї. Команда побила рекорд першої ліги по кількості перемог на старті сезону, до того ж ставить завдання виходу до Прем’єр-ліги.

– Команда з Олександрії Вам відома, адже нещодавно грали з нею в рамках кубку України. Які можеш відзначити сильні і слабкі її сторони?
– Наш суперник укомплектований дуже кваліфікованими та технічними гравцями, багато з яких пройшли школу Прем’єр-ліги, які на футбольному полі роблять все набагато швидше за інших А щодо згаданого Вами матчу, то нам тоді вдалося з ФК «Олександрія» зіграти внічию. Але то був домашній поєдинок, на виїзді ж буде значно складніше.

– У поєдинку ФК «Олександрія» – ФК «Тернопіль» зустрічаються перша і третє команди першої ліги. Вам вже звично грати топові поєдинки туру, чи як дебютанту ліги, поки не звична така значна увага до тернопільської команди?
– У нас ледь не кожна гра відбувається з командою з верховної частини турнірної таблиці. По правді кажучи, ми не особливо дивимося до турнірної таблиці, хоча добре знаємо, що команди йдуть нога в ногу, розрив між колективами незначний. Відповідно, коли ти раз оступаєшся, можеш одразу опуститися на кілька сходинок вниз в турнірній таблиці. Тому, чи це центральний матч туру, чи ні – налаштування в нас на кожного суперника однакове, позаяк колективи в першій лізі приблизно однакового рівня. Хоча, ФК «Олександрія» в цьому плані вирізняється, але намагатимемося і йому дати бій.

– Андрію, тернопільська команда довгий час знаходиться у верхній частині турнірної таблиці. Вболівальники неодноразово задають запитання, а, мовляв, не стоїть перед ФК «Тернопіль» завдання виходу до Прем’єр-ліги?
– Ні, у нас завдання виходу до Прем’єр-ліги немає. Нам тренери ставлять прості цілі – в кожному матчі здобувати очки, тобто зіграти внічию чи перемогти. Звичайно, краще, коли це будуть перемоги і їх буде якомога більше, але якихось великих завдань на сезон перед нами ніхто не ставив. Перед чемпіонатом думали, що, як для дебютанта першої ліги, непогано було б бути в десятці. Нині так стається, що своєю грою та результатом ФК «Тернопіль» стоїть трішки вище попередніх цілей і ми на це не ображаємося. До того ж, вже й опускатися певного рівня не хочеться. У всякому разі, будемо старатися, щоб не втрачати здобутих позицій.

Офіційний сайт ФК “Тернопіль”