Легкоатлетка зі Знам’янського району не вийшла до фіналу чемпіонату України

OlefirovaСьогодні, 23 квітня, у Кропивницькому на стадіоні “Зірка” стартував Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 року народження та молодші).

Участь у цих змаганнях взяла вихованка Дмитрівського відділення легкої атлетики Знам’янської районної КДЮСШ Анастасія Олефірова (тренер Віктор Солдатенко). Анастасія брала участь у третьому забігу в бігу на 100 метрів серед дівчат. На жаль, вона не змогла потрапити до фіналу змагань, який відбудеться сьогодні о 16:15.

Анастасія показала результат 15,02 секунди. До речі, Анастасія Олефірова (вона 2006 року народження, а деякі учасниці за неї старші на чотири роки) була однієї з наймолодших учасниць цієї дисципліни.

Зазначимо, що у цій дисципліні брали участь ще чотири спортсменки з Кіровоградщини. Дарина Тищенко показала результат 14.03 секунди. Анна Карандукова показала кращий результат – 13,47, Діана Береза – 14,14, Катерина Матюнічева – 15,00. Жодна з чотирьох учасниць не кваліфікувалася до фіналу змагань.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко