Друга домашня поразка БК «Золотой Век» від миколаївців

zolotoy_vekБК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу вдома зустрічався з командою «HІКО-БАСКЕТ-СДЮСШОР№4-МВУФК-ЦОП» (Миколаїв).

Нагадаємо, що вчора офіційний сайт кропивницького клубу оголосив про відставку головного тренера Георгія Ступенчука. До матчів з миколаївською командою колектив готував граючий тренер і капітан «Золотого Века» Богдан Сосой. Вчора кропивничани три чверті вели у рахунку, але не вистачило сил на четверту – 90:98.

Сьогодні у другому матчі у першій чверті матчу кропивницький «Золотой Век» вів у рахунку 7:2, 13:8, але так не довго тривало – на восьмій хвилині гості зрівняли рахунок – 20:20. Далі гості вийшли вперед і змогли втримати перемогу до завершення гри. У певні моменти гри різниця зменшувалася до трьох очок, а в середньому трималася 5-7 очок. На перерви команди пішли за семиочковою перевагою миколаївських баскетболістів – 42:49.

У третій чверті різниця у рахунку зберігалася, а наприкінці чверті гості її збільшили ще на два очки. В четвертій чверті на 33-ій хвилині матчу кропивницька команда скоротила відставання до чотирьох очок – 66:70. На більше команди «Золотой Век» не вистачило.

Натомість миколаївська команда за дві хвилини збільшила свою перевагу у рахунку до 10 очок – 69:79. Потім ще на два очки збільшили перевагу гості. Що змогли зробити баскетболісти кропивницької команди, так це відіграти чотири очки. Матч завершився з рахунком 89:81 на користь гостей. Ця поразка схоже остаточно поховала сподівання крпоивницького клубу на потрапляння до четвірки кращих групи – суто теоретичні шанси ще команда зберігає.

Найрезультативнішим гравцем у матчі став баскетболіст кропивницької команди Олександр Дробязко, який набрав 30 очок. Більше 10 очок у складі господарів ще набрали Дмитро Баранов, Богдан Сосой та Олександр Петров – відповідно 14, 12 та 11 очок. У складі миколаївської команди найрезультативнішим у цьому матчі був Марк Боднар, який набрав 22 очки. Ще хорошу результативність у миколаївців продемонстрували Станіслав Серпілін і Сергій Юрченко – відповідно 19 та 16 очок.

2-3 лютого БК «Золотой Век» у Кропивницькому прийме БК «Маріуполь».

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «HІКО-БАСКЕТ-СДЮСШОР№4-МВУФК-ЦОП» (Миколаїв) – 81:89 (22:29, 20:20, 17:19, 22:21)
БК «Золотой Век»: Дробязко (30 очок+ 11 підбирань + 2 результативні передачі), Шаламов (0+0+0), Кабацюра (0+1+0), Масальський О. (3+3+11), Баранов (14+4+4), Петров (11+4+1), Сосой (12+7+4), Мизь (4+3+2), Панфілов (7+3+1), Рибченко (0+0+0).