Згадаємо у 2018 році: 5 нагород легкоатлетів зі Знам’янського району на чемпіонаті області

Ivan-zmag1Добігає до завершення 2018 рік. То ж нині хочеться підвести певні спортивні підсумки року у Знам’янському районі. 

Раніше згадували про Першість Знам’янського району з футзалу , волейболу , баскетболурозіграш Кубка Отаманів Холодного Яру , турнір з міні-футболу до Дня Конституції України,  шахів і шашокрозіграш кубка пам’яті Сергія Коржаобласні змагання “Краще спортивне село Кіровоградщини 2018 року”змагання з тенісу настільного , змагання до Дня фізичної культури та спортукубок району з футболутурнір до Дня сільського господарства “Кубок закриття сезону”тріумфальний виступ велосипедистів з Мошориного в ОСІВсеукраїнські змагання з велоспорту до Дня Перемоги.

22 квітня у  Кропивницькому на стадіоні «Зірка» відбувся відкритий чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків 2001-02, 2003-04 років народження, який був присвячений пам’яті заслуженого тренера України Володимира Іванця.

В цьому році на змагання приїжджали 259 легкоатлетів із 19 команд, які представляють не тільки Кіровоградщину, але й міста Лубни, Кременчук і Кривий Ріг. Участь взяли і легкоатлети зі Знам’янської районної КДЮСШ – вони здобули 5 нагород у віковій категорії 2003 р.н. і молодші. Олеся Крамаренко здобула дві золоті нагороди – вона посіла перше місце у бігу на 100 та 400 метрів з бар’єрами. Анастасія Олефірова завоювала бронзову нагороду у бігу на 100 метрів з бар’єрами. Данило Волков здобув «срібло» у бігу на 100 метрів з бар’єрами. Всі троє з Дмитрівського відділення Знам’янської районної КДЮСШ (тренер Віктор Солдатенко). Іван Косюк (Володимирівське відділення Знам’янської районної КДЮСШ, тренер Віталій Воровський).