У Кропивницькому «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» програв маріупольцям

basketСьогодні кропивницька команда «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» у першому матчі туру української баскетбольної першої ліги вдома зустрічалася із «Маріуполем-2».

у першій чверті матчу йшла рівна гра. А от друга чверть була для господарів провальною – гостям вдалося здобути вісім очок переваги. Перша половина третьої чверті йшла очко в очко, а от далі гості здійснили ривок і забезпечили собі вагому перевагу у рахунку. В останній чверті матчу гості не форсували події, віддавши ініціативу і кропивницька команда скоротила відставання у рахунку до мінус 10 очок.

У підсумку матч завершився з рахунком 81:71 на користь гостей. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст кропивницької команди Руслан Фортуна – 24 очка; найрезультативнішим у складі маріупольців став Олександр Будюк, який набрав 18 очок.

Завтра, 9 грудня, ці команди проведуть другий матч між собою. Початок о 11:00.

«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» (Кропивницький) – «Маріуполь-2» (Маріуполь) – 71:81 (16:18, 13:21, 19:30, 23:12)
«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ»: Фортуна (24 очка+11 підбирань+1 результативна передача), Саламаха (8+5+2), Хапун (20+5+3), Вербовий (5+6+1), Бурлака (5+6+1), Мизь (0+2+0), Поярков (18+6+0), Рибченко (4+6+3), Ходоровський (5+1+0).