«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» програв і у другому матчі

basketСьогодні кропивницька команда «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» у другому матчі туру української баскетбольної першої ліги вдома зустрічалася із херсонським «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА».

Вчора «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» зазнав поразки з рахунком 50:70. Сьогодні ж крпоивницька команда змогла на рівних протриматися до перерви, на яку команди пішли за рахунку 36:31 на користь гостей.

А от третя та четверта чверті матчу пройшли за переваги гостей. Вони вміло зіграли в обороні і святкували впевнену перемогу – 69:53. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст херсонської команди Дмитро Бандуш – 25 очок; найрезультативнішим у складі кропивницької команди став Руслан Фортуна, який набрав 17 очок.

Завтра, 3-4 грудня, «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» вдома зіграє з командою «Миколаїв-2».

«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» (Кропивницький) – «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» (Херсон) – 53:69 (14:15, 17:21, 11:17, 11:16)
«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ»: Фортуна (17 очок+2 підбирання+2 результативні передачі), Курячий (0+2+0), Хапун (5+4+3), Вербовий (4+2+0), Бурлака (4+8+2), Мизь (2+0+0), Поярков (12+7+1), Рибченко (6+8+3), Ходоровський (0+1+0).