У Кропивницькому «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» зазнав поразки

basketСьогодні кропивницька команда «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» у першому матчі туру української баскетбольної першої ліги вдома зустрічалася із херсонським «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА».

З початку матчу гості заволоділи ініціативою на майданчику. Їх кидки були більш влучними. Херсонська команда змогла здійснити стартовий ривок 11:0. Останні чотири хвилини чверті пройшли вже за рівної гри і перша 10-тихвилинка завершилася з шестиочковою перевагою гостей.

У другій чверті матчу рисунок гри не змінився – гості змогли збільшити свою перевагу до 18 очок – 17:35. Перед перервою кропивницькій команді вдалося відіграти 5 очок. То ж на перерву команди пішли за рахунку 35:22 на користь гостей, у складі яких на той час найбільше очок набрав Дмитро Бандуш – 14 очок.

Третя чверть матчу пройшла за рівної гри – лише три очки переваги гостей. А от остання чверть матчу була за гостями. Господарі набрали зусиллями Ярослава Пояркова два очки на старті чверті. Далі гості видали суху серію у 12 очок – рахунок став 35:63. Господарям вдалося дещо скоротити відставання у рахунку.

У підсумку матч завершився з рахунком 70:50 на користь гостей. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст херсонської команди Дмитро Бандуш – 20 очок; найрезультативнішим у складі кропивницької команди став Олександр Хапун, який набрав 15 очок.

Завтра, 25 листопада, ці команди проведуть другий матч між собою. Початок о 12:00.

«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» (Кропивницький) – «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» (Херсон) – 50:70 (11:17, 11:18, 13:16, 17:19)
«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ»: Фортуна (14 очок+3 підбирання+1 результативна передача), Мутель (2+3+0), Саламаха (0+3+0), Хапун (15+6+0), Ткаченко (8+3+0), Вербовий (4+2+3), Бурлака (5+7+1), Мизь (0+0+0), Поярков (4+2+0), Рибченко (0+1+3), Ходоровський (0+1+1).