Кропивницький «Золотой Век» залишив розіграш Кубка України

zolotoy_vekСьогодні БК «Золотой Век» (Кропивницький) у Кубку України з баскетболу на виїзді зустрічався з БК «Кривий Ріг КНУ-КДПУ».

У першій зустрічі кропивницька команда святкувала перемогу з перевагою у шість очок. То ж залишалося питання чи зуміє сьогодні БК «Кривий Ріг КНУ-КДПУ» відігравати це відставання. Криворіжцям впевненості додавало і те, що «Золотой Век» ще вчора грав у чемпіонаті України. То ж більш свіжішими у цій грі мали бути господарі. Ось такі передматчеві розклади були.

У першій чверті кропивницька команда зуміла здобути ще 5 очок переваги. Але от друга чверть матчу стала провальною – 15:29. На перерву команди йшли за сумою обох матчів плюс три на користь господарів.

Третя чверть матчу була малорезультативною, напруженою та рівною – команди не бажали ризикувати, більше приділяючи уваги обороні. А на четверту чверть матчу гостям не вистачило сил; далися взнаки два матчі з БК «СумДУ» вчора і позавчора.

Матч завершився з рахунком 82:64 на користь БК «Кривий Ріг КНУ-КДПУ», який за сумою двох матчів вийшов до наступного раунду Кубка України, у якому зустрінеться з командою Суперліги «Хіміком». Щодо найрезультативніших гравців, то в цьому матчі було протистояння лідерів команд: Олександр Дробязко (БК «Золотой Век») набрав 32 очка, Артем Водолазський (БК «Кривий Ріг КНУ-КДПУ») – 28 очок.

У наступному турі чемпіонату України з баскетболу серед команд вищої ліги кропивницький «Золотой Век» зіграє 1-2 грудня у Харкові проти місцевого колективу «Харківські Соколи».

БК «Кривий Ріг КНУ-КДПУ» – БК «Золотой Век» (Кропивницький) –82:64 (19:24, 29:15, 14:13, 20:12)
БК «Золотой Век»: Масальський С. (9 очок+ і підбирання + 6 результативних передач), Шаламов (7+6+1), Кабацюра (2+0+0), Масальський О. (2+5+6), Баранов (10+2+0), Петров (0+0+0), Крамар (2+2+4), Дробязко (32+11+2), Сосой (0+0+1).