«Золотой Век» взяв реванш у БК «СумДУ»

BC-ZV-SumuСьогодні БК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу зустрічався з БК «СумДУ» (Суми).

Це була друга зустріч між цими командами. Нагадаємо, що вчора кропивницький «Золотой Век» програв з рахунком 75:95 сумській команді.

Як і вчора господарі виграли першу чверть матчу. У перші хвилини матчу гості вийшли вперед, але господарі перехопили ініціативу і почали збільшувати рахунок. Влучний трьохочковий кидок Андрія Шаламова змусив тренерський штаб гостей брати тайм-аут за рахунку 15:8 на користь господарів.

Гостям вдалося кілька очок відіграти на початку другої чверті. Але кропивницька команда за шість хвилин чверті зуміла збільшити свою перевагу до плюс 13 очок. Результативність Микити Мизя дозволила господарям ще відриватися у рахунку. На перерви команди пішли за рахунку 55:37 на користь кропивницької команди.

У першій половині третьої чверті команди грали на рівних 9:9. Рахунок 64:46 тримався довгий час і його змінив трьохочковим кидком капітан господарів Богдан Сосой. А далі Олександр Дробязко «сказав своє слово», набравши кілька таких потрібних очок.

В останній чверті господарі на класі довели матч до перемоги. Тренерський штаб дав відпочинок лідеру Олександру Дробязку. Матч завершився з рахунком 100:67 на користь БК «Золотой Век». Щодо найрезультативніших гравців, то в цьому матчі було протистояння лідерів команд: Олександр Дробязко (БК «Золотой Век») набрав 26 очок, Ігор Стародуб (БК «СумДУ») – 25 очок.

Вже завтра «Золотой Век» у рамках другого попереднього етапу Кубка України у Кривому Розі зіграє з БК «Кривий Ріг КНУ-КДПУ». Початок матчу о 16:00. А у наступному турі чемпіонату України з баскетболу серед команд вищої ліги кропивницький «Золотой Век» зіграє 1-2 грудня у Харкові проти місцевого колективу «Харківські Соколи».

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «СумДУ» (Суми) – 100:67 (24:17, 31:20, 27:18, 18:12)
БК «Золотой Век»: Масальський С. (4 очка+ 2 підбирання + 5 результативних передач), Шаламов (10+5+1), Кабацюра (2+3+0), Масальський О. (15+4+5), Баранов (2+5+4), Петров (4+1+0), Крамар (12+4+2), Дробязко (26+12+4), Сосой (7+3+2), Мизь (18+3+2).