БК «Золотой Век» здобув першу перемогу у вищій лізі

basketСьогодні БК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі чемпіонату України серед команд першої ліги з баскетболу зустрічався з БК «Кремінь-КДЮСШ-2» (Кременчук).

До цього матчу гравці БК «Золотой Век» підійшли не в найкращому настрої: у чемпіонаті вони програли шість матчів з шести. То ж сьогодні потрібно була покращувати свої результати.

У першій чверті матчу гості здобули три очки переваги. Але вже у наступній чверті господарі не лише відіграли відставання, а й вийти вперед. У третій чверті надійна гра гостей в обороні дозволила вийти вперед. В останній чверті кропивницькій команді вдалося зберегти переможний рахунок. Матч завершився з рахунком 93:88 на користь БК «Золотой Век». У складі переможців Олександр Дробязко набрав аж 40 очок.

Завтра, 11 листопада, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 14:00.

«Кремінь-КДЮСШ-2» (Кременчук) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 88:93 (16:19, 25:20, 14:19, 20:17)
БК «Золотой Век»: Масальський С. (15 очок+ 7 підбирань + 4 результативних передач), Шаламов (2+1+0), Кабацюра (0+1+0), Масальський О. (9+2+3), Баранов (5+4+0), Петров (6+13+0), Крамар (11+3+0), Дробязко (40+15+1), Сосой (5+0+3).