У Запоріжжі «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» зазнав нищівної поразки

zolotoy_vekСьогодні кропивницька команда «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» у першому матчі другого туру української баскетбольної першої ліги на виїзді зустрічалася із запорізьким «Металургом».

Ці команди грають у групі 2 першої ліги, у якій виступають окрім цих колективів з Кропивницького і Дніпра також БК «Маріуполь-2», «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» (Херсон), «Інваспорт-2-ДОС-ДЮСШ» (Дніпро) та БК «Одеса-2».

У першому турі молода кропивницька команда «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» вдома здолала «Інваспорт-2-ДОС-ДЮСШ» (Дніпро). Сьогодні ж вони грали з досвідченим суперником, запорізьким «Металургом», який в першому турі не грав. Боротьби у цьому матчі не вийшло. Господарі з перших хвилин заволоділи ініціативою на баскетбольному майданчику.

У першій чверті господарі забезпечили собі аж 21 очко переваги. Наступна чверть була зіграна у тому ж ритмі – ще плюс 15 очок на користь господарів. Перша половина в атаці для гостей була провальною – набрали лише 18 очок. На перерву команди пішли за рахунку 54:18 на користь господарів. 36 очок переваги дозволяли після перерви господарям вже грати у своє задоволення та дати можливість себе проявити баскетболістам, які більше перебували на лаві запасних, що і зробив тренерський штаб БК «Металург». Для гостей слабкою втіхою стала перемога в останній чверті – 26:20. У підсумку матч завершився з рахунком 98:57. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст запорізького «Металурга» Данило Соколенко – 18 очок; найрезультативнішим у складі кропивницької команди став Богдан Ткаченко, який набрав 16 очок.

Завтра, 4 листопада, ці команди проведуть другий матч між собою. Початок о 12:00.

«Металург» (Запоріжжя) – «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» (Кропивницький) – 98:57 (31:10, 23:8, 24:13, 20:26)
«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ»: Ткаченко (16 очок+3 підбирання+3 результативні передачі), Саламаха (5+3+4), Фортуна (2+3+0), Хапун (7+4+1), Бурлака (8+10+1), Вербовий (2+0+0), Колот (0+0+0), Музь (0+0+0), Поярков (8+4+0), Рибченко (8+3+3), Ходоровський (1+1+0).