Уродженка Знам’янського району подякувала за допомогу у виступі на Юнацьких Олімпійських іграх

OnisimovaЯк вже повідомляли раніше уродженка Знам’янського району Катерина Онісімова у складі збірної України виступала на ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри, які з 6 по 18 жовтня відбувалися в аргентинському Буенос-Айресі.

Катерина Онісімова нині тренується у м. Дніпро від керівництвом Олександра Охріменка. Першим тренером же є вчитель фізичної культури і спорту Володимирівської ЗШ (Знам’янський район) Віталій Воровський.

Катерина Онісімова за підсумками бігу на 2000 метрах з перешкодами та кросі посіла 11-е місце.

Після повернення до України Катерина Онісімова на своїй сторінці в Facebook подякувала всіх, хто їй допоміг у досягненні цієї вершини: Дуже вдячна всім за вітання та підтримку , як на змаганнях так і після. Дякую за чудові слова , і за найкращі побажання, які так і лунали з ваших вуст.  Хотіла б подякувати Марині Філатовій та Борису Філатовому , які рухають та розвивають наше спортивне місто . Всій міській та обласній раді , які прямують до покращення наших спортивних досягнень. Найкращому директору Михаил Лельчицкий , який робить багато зусиль для розвитку і росту ДВУФК . І на сам перед ДЯКУЮ тренерам які зробили і приклали багато зусиль для цього всього Александр Охрименко та Владимир Охрименко , котрі дали велику змогу бути їхньою ученицею. Дуже вдячна Vitaliy Vorovskiy (першому тренеру ) , який зробив найперші мої кроки до успіху. І вже потрапивши на Юнацькі Олімпійські Ігри , я їм велике вдячна.  Але ми не зупиняємося на цьому , і працюємо далі , адже попереду багато роботи і праці (авжеж і без відпочинку тут не обійдемось ).  Ви напевно запитаєте :«Які твої подальші плани? »Я впевнено відповім — це будуть ОЛІМПІСЬКІ ІГРИ ПАРИЖ 2024″.

4483045