Щодо легкоатлетичних змагань потрібно провести якісну інформаційну кампанію

kir-st-zir-atlНа прес-конференції керівництва футбольного клубу «Зірка» окрім футболу, учасники прес-конференції торкнулися і легкої атлетики, адже після капітальної реконструкції, стадіон «Зірка» став і сучасним легкоатлетичним комплексом, найкращим в Україні.
Нинішнього року наш стадіон прийме 15 змагань національного рівня з легкої атлетики, але, як запевнив Сергій Ольшевський, інфраструктура готова витримати таке навантаження. І це вона вже довела минулого року: на стадіоні «Зірка» успішно було проведено два чемпіонати України з легкої атлетики. Всі вони погоджені з Федерацією легкої атлетики України та узгоджені з календарем ігор чемпіонату України з футболу. До цього на стадіоні будуть проведені декілька обласних турнірів, тут проводитиметься тренувальний процес легкоатлетів. А те, що Кіровограду довірили проведення 15 легкоатлетичних змагань національного рівня – свідчення довіри і бажання їхати до Кіровограда.

Головне в цих умовах, як зазначив Максим Станіславович, ще провести якісну інформаційну кампанію, щоб у нашому обласному центрі знали про ці змагання, у місті було достатньо анонсів, але для цього треба активна підтримка міської, обласної влади, депутатів. Керівництво ФК «Зірка» зі свого боку надало чудову можливість, щоб у Кіровограді збиралися легкоатлети найвищого рівня, але залученням глядачів на трибуни, інформаційною кампанією має займатися не лише футбольний клуб. Минулого року цього, за словами президента ФК «Зірка», не було. А ще нагальною є проблема інфраструктури самого міста, нестача готелів тризіркового класу, про що неодноразово в інтернеті писали самі спортсмени.

Офіційний сайт ФК “Зірка”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.