Церемонія відкриття XXIII Зимових Олімпійських ігор розпочнеться, як уже було вказано, у п’ятницю, о 13:00 за київським часом (о 20:00 за місцевим). Церемонія ж закриття запланована на 25 лютого (початок – також о 13:00 за Києвом).
Усього у Пхьончхані-2018 розіграють 102 комплекти нагород. У таких дисциплінах як біатлон, лижні перегони, хокей із шайбою, фристайл, фігурне катання, бобслей, санний спорт, скелетон, ковзанярський спорт, шорт-трек, керлінг, гірськолижний спорт, сноубординг, стрибки з трампліна, лижне двоборство.
Україну у Кореї представлятимуть 33 атлети. Саме стільки спортсменів виконали умови кваліфікаційного відбору міжнародних федерацій із зимових видів спорту, виборовши відповідні ліцензії. Українські олімпійці змагатимуться у дев’яти видах спорту з 15-ти.
Також вже можна ознайомитися з повним розкладом змагань на Зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані. Зауважимо, що час вказано київський.
8 лютого
02:05 | Керлінг, змішані команди, груповий етап |
13:05 | Керлінг, змішані команди, груповий етап |
13:05 | Стрибки з трампліна, чоловіки, нормальний трамплін, кваліфікація |
9 лютого
01:35 | Керлінг, змішані команди, груповий етап |
03:00 | Фігурне катання, командні змагання, чоловіча одиночна коротка програма |
03:00 | Фристайл, жінки, могул, кваліфікація |
04:45 | Фристайл, чоловіки, могул, кваліфікація |
04:45 | Фігурне катання, командні змагання, коротка програма у спортивних пар |
06:35 | Керлінг, змішані команди, груповий етап |
13:00 | Церемонія відкриття |
10 лютого
02:05 | Керлінг, змішані команди, груповий етап |
03:00 | Сноубординг, чоловіки, слоупстайл, кваліфікація |
06:00 | Сноубординг, чоловіки, слоупстайл, кваліфікація |
09:15 | Лижні перегони, жінки, скіатлон, медалі |
09:40 | Хокей, жінки, груповий етап |
12:00 | Шорт-трек, чоловіки, 1,500м, кваліфікація |
12:10 | Санний спорт, заїзди 1 і 2 у чоловіків-одиночників |
12:44 | Шорт-трек, жінки, 500м, кваліфікація |
13:00 | Ковзанярський спорт, жінки, 3,000м, медалі |
13:05 | Керлінг, змішані команди, груповий етап |
13:15 | Біатлон, жінки, спринт, 7,5км, медалі |
13:52 | Шорт-трек, жінки, естафета 3,000м, кваліфікація |
14:10 | Хокей, жінки, груповий етап |
14:28 | Шорт-трек, чоловіки, 1,500м, медалі |
14:35 | Стрибки з трампліна, чоловіки, нормальний трамплін, медалі |
11 лютого
02:05 | Керлінг, змішані команди, груповий етап |
03:00 | Фігурне катання, командні змагання, коротка програма танцювальних пар на льоду |
03:00 | Сноубординг, чоловіки, слоупстайл, медалі |
04:00 | Гірськолижний спорт, чоловіки, швидкісний спуск, медалі |
04:45 | Фігурне катання, командні змагання, жіноча одиночна коротка програма |
06:30 | Сноубординг, жінки, слоупстайл, кваліфікація |
06:40 | Фігурне катання, командні змагання, довільна програма спортивних пар |
08:15 | Лижні перегони, чоловіки, скіатлон, медалі |
09:00 | Ковзанярський спорт, чоловіки, 5,000м, медалі |
09:40 | Хокей, жінки, груповий етап |
12:30 | Фристайл, жінки, могул, кваліфікація 2 |
13:00 | Санний спорт, заїзди 3 та 4 у чоловіків-одиночників, медалі |
13:05 | Керлінг, змішані команди, груповий етап |
13:15 | Біатлон, чоловіки, спринт, 10км, медалі |
14:10 | Хокей, жінки, груповий етап |
15:10 | Фристайл, жінки, могул, медалі |
12 лютого
02:05 | Керлінг, змішані команди, вирішальні поєдинки |
03:00 | Фігурне катання, командні змагання, чоловіча одиночна довільна програма |
03:00 | Сноубординг, жінки, слоупстайл, медалі |
03:15 | Гірськолижний спорт, жінки, гігантський слалом, спроба 1 |
04:10 | Фігурне катання, командні змагання, жіноча одиночна довільна програма |
05:20 | Фігурне катання, командні змагання, довільна програма танцювальних пар на льоду, медалі |
06:30 | Сноубординг, жінки, хафпайп, кваліфікація |
06:45 | Гірськолижний спорт, жінки, гігантський слалом, спроба 2, медалі |
09:40 | Хокей, жінки, груповий етап |
12:10 | Біатлон, жінки, гонка переслідування, 10км, медалі |
12:30 | Фристайл, чоловіки, могул, кваліфікація 2 |
12:50 | Санний спорт, заїзди 1 і 2 у жінок-одиночниць |
13:05 | Керлінг, змішані команди, вирішальні поєдинки |
13:35 | Стрибки з трампліна, жінки, нормальний трамплін, медалі |
14:00 | Біатлон, чоловіки, гонка переслідування, 12,5км, медалі |
14:30 | Хокей, жінки, груповий етап |
14:10 | Ковзанярський спорт, жінки, 1,500м, медалі |
15:10 | Фристайл, чоловіки, могул, медалі |
13 лютого
02:05 | Керлінг, змішані команди, медалі |
03:00 | Сноубординг, жінки, хафпайп, медалі |
04:30 | Гірськолижний спорт, чоловіки, комбінація, швидкісний спуск |
06:00 | Сноубординг, чоловіки, хафпайп, кваліфікація |
08:00 | Гірськолижний спорт, чоловіки, комбінація, слалом, медалі |
09:40 | Хокей, жінки, груповий етап |
10:30 | Лижні перегони, спринт, жінки та чоловіки, кваліфікація |
12:00 | Шорт-трек, жінки, 500м, кваліфікація |
12:26 | Шорт-трек, чоловіки, 1,000м, кваліфікація |
12:30 | Санний спорт, заїзди 3 та 4 у жінок-одиночниць, медалі |
13:00 | Ковзанярський спорт, чоловіки, 1,500м, медалі |
13:05 | Керлінг, змішані команди, медалі |
13:32 | Шорт-трек, чоловіки, естафета, 5,000м, кваліфікація |
14:10 | Хокей, жінки, груповий етап |
14:11 | Шорт-трек, жінки, 500м, медалі |
14:25 | Лижні перегони, жінки, спринт, медалі |
14:34 | Лижні перегони, чоловіки, спринт, медалі |
14 лютого
02:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
03:00 | Фігурне катання, коротка програма спортивних пар |
03:15 | Гірськолижний спорт, жінки, слалом, спроба 1 |
03:30 | Сноубординг, чоловіки, хафпайп, медалі |
05:10 | Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап |
06:45 | Гірськолижний спорт, жінки, слалом, спроба 2, медалі |
07:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
08:00 | Лижне двоборство, нормальний трамплін |
09:40 | Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап |
10:45 | Лижне двоборство, гонка 10км, медалі |
12:00 | Ковзанярський спорт, жінки, 1,000м, медалі |
13:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
13:05 | Біатлон, жінки, індивідуальна гонка, 15км |
13:20 | Санний спорт, заїзди 1 і 2 у двійок, медалі |
14:10 | Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап |
15 лютого
02:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
03:00 | Скелетон, заїзди 1 і 2 у чоловіків |
03:30 | Фігурне катання, довільна програма спортивних, медалі |
04:00 | Гірськолижний спорт, чоловіки, супергігант |
04:00 | Сноубординг, чоловіки, крос, кваліфікація |
05:10 | Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап |
07:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
07:45 | Сноубординг, чоловіки, крос, медалі |
08:30 | Лижні перегони, жінки, 10км, медалі |
09:40 | Хокей, чоловіки та жінки, груповий |
13:00 | Ковзанярський спорт, чоловіки, 10,000м, медалі |
13:00 | Біатлон, чоловіки, індивідуальна гонка, 20км, медалі |
13:00 | Фристайл, жінки, акробатика, кваліфікація |
13:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
14:10 | Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап |
14:30 | Санний спорт, командна естафета, медалі |
16 лютого
02:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
02:30 | Скелетон, заїзди 3 та 4 у чоловіків, медалі |
03:00 | Фігурне катання, чоловіча одиночна коротка програма |
03:00 | Сноубординг, жінки, крос, кваліфікація |
05:10 | Хокей, чоловіки, груповий етап |
05:56 | Сноубординг, жінки, крос, медалі |
07:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
08:00 | Лижні перегони, чоловіки, 15км, медалі |
09:40 | Хокей, чоловіки, груповий етап |
13:00 | Ковзанярський спорт, жінки, 5,000м, медалі |
13:00 | Фристайл, жінки, акробатика, медалі |
13:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
13:15 | Стрибки з трампліна, чоловіки, великий трамплін, кваліфікація |
13:20 | Скелетон, заїзди 1 і 2 у жінок |
14:10 | Хокей, чоловіки, груповий етап |
17 лютого
02:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
03:00 | Фігурне катання, чоловіча одиночна довільна програма, медалі |
03:00 | Фристайл, жінки, слоупстайл, кваліфікація |
04:00 | Гірськолижний спорт, жінки, супергігант, медалі |
05:10 | Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап і чвертьфінали |
06:00 | Фристайл, жінки, слоупстайл, медалі |
07:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
09:40 | Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап і чвертьфінали |
11:30 | Лижні перегони, жінки, естафета 4х5км, медалі |
12:00 | Шорт-трек, жінки, 1,500м, кваліфікація |
12:44 | Шорт-трек, чоловіки, 1,000м, кваліфікація |
13:00 | Фристайл, чоловіки, акробатика, кваліфікація |
13:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
13:15 | Біатлон, жінки, гонка з масовим стартом, 12,5км, медалі |
13:20 | Скелетон, заїзди 3 та 4 у жінок, медалі |
14:10 | Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап і чвертьфінали |
14:11 | Шорт-трек, жінки, 1,500м, медалі |
14:26 | Шорт-трек, чоловіки, 1,000м, медалі |
14:30 | Стрибки з трампліна, чоловіки, великий трамплін, медалі |
18 лютого
02:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
03:00 | Фристайл, чоловіки, слоупстайл, кваліфікація |
03:15 | Гірськолижний спорт, чоловіки, гігантський слалом, спроба 1 |
05:10 | Хокей, чоловіки, груповий етап |
06:15 | Фристайл, чоловіки, слоупстайл, медалі |
06:45 | Гірськолижний спорт, чоловіки, гігантський слалом, спроба 2, медалі |
07:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
08:15 | Лижні перегони, чоловіки, естафета 4х10км, медалі |
09:40 | Хокей, чоловіки, груповий етап |
13:00 | Фристайл, чоловіки, акробатика, медалі |
13:05 | Бобслей, заїзди 1 і 2 у чоловіків-двійок |
13:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
13:15 | Біатлон, чоловіки, гонка з масовим стартом, 15км, медалі |
13:56 | Ковзанярський спорт, жінки, 500м, медалі |
14:10 | Хокей, чоловіки, груповий етап |
19 лютого
02:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
02:30 | Сноубординг, жінки, біг-ейр, кваліфікація |
03:00 | Фристайл, жінки, хафпайп, кваліфікація |
03:00 | Фігурне катання, коротка програма танцювальних пар на |
06:10 | Хокей, жінки, вирішальні поєдинки |
07:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
13:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
13:15 | Бобслей, заїзди 3 та 4 у чоловіків-двійок, медалі |
13:53 | Ковзанярський спорт, чоловіки, 500м, медалі |
14:10 | Хокей, жінки, вирішальні поєдинки |
14:30 | Стрибки з трампліна, командні чоловічі змагання, великий трамплін, медалі |
20 лютого
02:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
03:00 | Фігурне катання, довільна програма танцювальних пар на льоду, медалі |
03:30 | Фристайл, жінки, хафпайп, медалі |
05:10 | Хокей, чоловіки, змагання за вихід у плей-офф |
06:00 | Фристайл, чоловіки, хафпайп, кваліфікація |
07:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
09:40 | Хокей, чоловіки, змагання за вихід у плей-офф |
12:00 | Шорт-трек, жінки, 1,000м, кваліфікація |
12:00 | Лижне двоборство, великий трамплін |
12:45 | Шорт-трек, чоловіки, 500м, кваліфікація |
13:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
13:15 | Біатлон, змішана естафета, 2х6км+2х7,5км, медалі |
13:33 | Шорт-трек, жіноча естафета, 3,000м, медалі |
13:50 | Бобслей, заїзди 1 і 2 у жінок-двійок |
14:10 | Хокей, чоловіки, змагання за вихід у плей-офф |
14:45 | Лижне двоборство, гонка 10км, медалі |
21 лютого
02:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
02:30 | Сноубординг, чоловіки, біг-ейр, кваліфікація |
03:00 | Фігурне катання, жіноча одиночна коротка програма |
04:00 | Гірськолижний спорт, жінки, швидкісний спуск, медалі |
05:10 | Хокей, чоловіки, вирішальні поєдинки |
06:15 | Фристайл, чоловіки, скі-крос, кваліфікація |
07:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
07:35 | Фристайл, чоловіки, скі-крос, медалі |
09:40 | Хокей, жінки, вирішальні поєдинки, медалі |
10:00 | Лижні перегони, жінки та чоловіки, командний спринт, кваліфікація |
12:00 | Лижні перегони, жінки, командний спринт, медалі |
12:30 | Лижні перегони, чоловіки, командний спринт, медалі |
13:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап |
13:40 | Бобслей, заїзди 3 та 4 у жінок-двійок, медалі |
14:10 | Хокей, чоловіки, вирішальні поєдинки |
14:52 | Ковзанярський спорт, жіноча командна гонка, медалі |
15:11 | Ковзанярський спорт, чоловіча командна гонка, медалі |
22 лютого
02:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, вирішальні поєдинки |
03:15 | Гірськолижний спорт, чоловіки, слалом, спроба 1 |
04:30 | Фристайл, чоловіки, хафпайп, медалі |
05:00 | Сноубординг, паралельний гігантський слалом, жінки та чоловіки, кваліфікація |
06:10 | Хокей, жінки, медалі |
06:45 | Гірськолижний спорт, чоловіки, слалом, спроба 2, медалі |
09:30 | Лижне двоборство, командні змагання, великий трамплін |
12:20 | Лижне двоборство, командні змагання, естафета 4х5км, медалі |
13:05 | Керлінг, жінки та чоловіки, вирішальні поєдинки |
13:15 | Біатлон, жіноча естафета, 4х6км, медалі |
13:18 | Шорт-трек, чоловіки, 500м, медалі |
13:30 | Шорт-трек, жінки, 1,000, медалі |
14:03 | Шорт-трек, чоловіча естафета, 5,000м, медалі |
23 лютого
02:30 | Сноубординг, жінки, біг-ейр, медалі |
03:00 | Фігурне катання, жіноча одиночна довільна програма, медалі |
04:00 | Гірськолижний спорт, жінки, комбінація, швидкісний спуск |
06:15 | Фристайл, жінки, скі-крос, кваліфікація |
07:30 | Гірськолижний спорт, жінки, комбінація, слалом, медалі |
07:35 | Фристайл, жінки, скі-крос, медалі |
08:35 | Керлінг, чоловіки, медалі |
09:40 | Хокей, чоловіки, вирішальні поєдинки |
12:00 | Ковзанярський спорт, чоловіки, 1,000м, медалі |
13:05 | Керлінг, жінки, вирішальні поєдинки |
13:15 | Біатлон, чоловіча естафета, 4х7,5км, медалі |
14:10 | Хокей, чоловіки, вирішальні поєдинки |
24 лютого
02:30 | Бобслей, заїзди 1 і 2 у чоловіків-четвірок |
03:00 | Сноубординг, чоловіки, біг-ейр, медалі |
04:00 | Гірськолижний спорт, командні змагання, кваліфікація |
05:00 | Сноубординг, жінки та чоловіки, паралельний гігантський слалом, кваліфікація |
05:28 | Гірськолижний спорт, командні змагання, медалі |
05:58 | Сноубординг, жінки, паралельний гігантський слалом, медалі |
06:04 | Сноубординг, чоловіки, паралельний гігантський слалом, медалі |
07:00 | Лижні перегони, чоловіки, 50км, медалі |
08:35 | Керлінг, чоловіки, медалі |
13:05 | Керлінг, жінки, медалі |
14:10 | Хокей, чоловіки, медалі |
14:30 | Ковзанярський спорт, жіночий мас-старт, медалі |
15:00 | Ковзанярський спорт, чоловічий мас-старт, медалі |
25 лютого
02:05 | Керлінг, жінки, медалі |
02:30 | Бобслей, заїзди 3 та 4 у чоловіків-четвірок, медалі |
02:30 | Фігурне катання, показові виступи |
06:10 | Хокей, чоловіки, медалі |
08:15 | Лижні перегони, жінки, 30км, медалі |
13:00 | Церемонія закриття |
11 – загальна кількість переглядів, з них 1 перегляд (и, ів) сьогодні