Кропивницький «Золотой Век-2» вдруге розгромив команду з Одеси

zol-vek-2Кропивницький «Золотой Век-2» і в другому матчі туру розгромив одеське «Динамо-2» – 104:59.

Вже у першій чверті господарі здобули аж тридцять очок переваги. Відзначимо впевнену оборону кропивничан – у їх кілька залетіло лише вісім очок. Друга та четверта чверті матчу були більш рівними. У третій чверті зустрічі господарі ще збільшили свою перевагу у рахунку – +11. У підсумку матч завершився впевненою перемогою команди з Кропивницького. Найрезультативнішим гравцем став Олександр Петров, який набрав 31 очко.
У наступному турі, 10-11 лютого, «Золотой Век-2» на виїзді зустрінеться із запорізьким «Металургом».

«Золотой Век-2» (Кропивницький) – «Динамо-2» (Одеса) – 104:59 (38:8, 19:18, 26:15, 21:18)
«Золотой Век-2»: Мутель (10 очок + 4 підбирання + 5 результативних передач), Лукінський (4+7+3), Фортуна (6+2+6), Хапун (7+2+0), Петров (31+13+3), Мизь (10+3+2), Саламаха (19+0+1), Рибченко (5+0+4), Вербовий (9+3+3), Фомічово (3+3+4).