Георгій Ступенчук: До ігор чемпіонату почали готуватися ще третього січня

StupenchukГоловний тренер «Золотого Века» Георгій Ступенчук прокоментував суботню перемогу над МБК «Маріуполь».

– До ігор чемпіонату, зокрема проти «Маріуполя», почали готуватися ще третього січня, – розповів  Георгій Ступенчук. – За тиждень підтягнули функціональну готовність, а також провели декілька двосторонніх ігор.

– Тренувалися тут, у Кропивницькому. Звісно, новорічна перерва далася взнаки. До зустрічі із маріупольцями ми готувалися не у повному складі. Все це нанесло свій відбиток на гру команди у першій чверті. Стартова десятихвилинка виявилася для нас досить важкою, але хлопці швидко зібралися і вже у другій чверті змогли переломити хід гри на нашу користь.  Головне – гравці виконали усе те, що ми від них вимагали, і перемогли.

 Окремо хотілося б відзначити, що сьогодні вболівальники «Золотого Века» фактично під зав’язку заповнили зал. Було помітно, що Кропивницький встиг скучити за баскетболом. За такої атмосфери завжди приємно грати і перемагати, – наголосив наставник, додаючи, що першу перемогу у новому році команда присвятила усім жителям міста, а також президенту клубу Сергію Сухому.

 Прес-служба ФБКО