БК «Золотой Век» у Дніпрі здобув складну перемогу

zolotoy_vekУ Дніпрі відбувся перший матч Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Дніпро-2» (Дніпро) – БК «Золотой Век» (Кропивницький).

Перша половина матчу пройшла за рівної гри. Про це красномовно свідчить рахунок на табло – 38:38. У першій чверті краще грали гості, у другій – господарі. Кропивницька команда впевнено зіграло на старті зустрічі, а от далі щось не заладилася гра. Господарям вдалося не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Але на останніх секундах першої половини завдяки влучному трьох очковому кидку капітана гостей Богдана Сосоя було зрівняно рахунок.
А от у третій чверті баскетболісти з Кропивницького знову відірвалися у рахунку. А наприкінці матчу господарі постаралися відігратися, але ж гості втримали перемогу. Матч завершився з рахунком 74:72 на користь кропивницької команди «Золотой Век».
Завтра, 24 грудня, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 14.00.

БК «Дніпро-2» (Дніпро) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 72:74 (14:23, 24:15, 15:22, 19:14)
БК «Золотой Век» (Кропивницький): Сосой (11 очок + 8 підбирань + 5 результативних передач), Антонець (19+1+3), Моторчук (6+6+2), Цибін (4+2+2), Юрченко (7+7+2), Дроб’язко (18+12+4), Масальський (4+2+2), Унгурян (2+3+2), Козловець (3+3+0)