Сергій Старенький: У “Астри” хороша команда, тому буде непроста гра

StarenkiyПівзахисник “Олександрії” Сергій Старенький напередодні матчу з “Астрою”.

– Настрій бойовий. Їдемо досягти хорошого результату – це найголовніше. Їдемо за перемогою. Готуємося зіграти організовано – це важливо. Сьогодні ще вивчимо суперника – і будемо налаштовуватися на гру.

У Астри хороша команда, індивідуально сильні футболісти, тому буде непроста гра. Нам потрібно викорінити ті помилки, які були в матчах з Хайдуком, постаратися менше їх припускатися, – сказав Старенький.

ТК “Футбол”