Півзахисник “Олександрії” Сергій Старенький напередодні матчу з “Астрою”.
– Настрій бойовий. Їдемо досягти хорошого результату – це найголовніше. Їдемо за перемогою. Готуємося зіграти організовано – це важливо. Сьогодні ще вивчимо суперника – і будемо налаштовуватися на гру.
У Астри хороша команда, індивідуально сильні футболісти, тому буде непроста гра. Нам потрібно викорінити ті помилки, які були в матчах з Хайдуком, постаратися менше їх припускатися, – сказав Старенький.
ТК “Футбол”









