Головний тренер “Олександрії” Володимир Шаран поділився очікуваннями перед матчем із “Астрою” в Лізі Європи УЄФА.
– У перших двох турах, безумовно, ми виступили не так, як хотіли, але в них ми грали більше на атаку, а завтра буде зовсім інша гра, тому що будемо більше сподіватися на нашу оборону.
– На чому Ви зосереджували свою команду перед грою з “Астрою”?
– Так, безумовно, у нас було теоретичне заняття, ми багато матчів “Астри” переглянули – в тому числі, поєдинок, який вони зіграли у понеділок. У нас ще буде теоретичне заняття. “Астра” – це дійсно хороша команда, хороша в атаці.
– За рахунок чого “Олександрія” має перемогти?
– За рахунок організації гри, колективної гри. І найголовніше – щоб хлопці були психологічно стійкі у цьому поєдинку.
ТК “Футбол”









