Спортсмени з Олександрії здобули нагороди на Всеукраїнському турнірі

kikboxВихованці ВПСК “Захист” (м.Олександрія) вибороли 18 медалей на Всеукраїнському турнірі з кікбоксингу, присвяченому пам’яті президента національної федерації кікбоксингу України “WAKO” П.Орла.

Кіровоградщину представляли 10 спортсменів.

У розділі лайт-контакт у своїх вікових і вагових категоріях І місце виборов І.Толстой, ІІ місце – Д.Бондаренко та М.Варава, ІІІ місце посів Н.Мохонько.

У розділі кік-лайт І місце здобули І.Толстой, Н.Мохонько, Д.Бондаренко, ІІІ місце – М.Варава.

У розділі фул-контакт І місце отримали М.Бондаренко, К.Білий, ІІ місце – В.Чирва та М.Корлюк, ІІІ місце посів М.Кудря.

У розділі лоу-кік І місце вибороли М.Бондаренко, К.Білий і В.Чирва, ІІ місце одержали М.Корлюк та М.Кудря.

Додамо, що загалом у змаганнях взяли участь 376 спортсменів із 14 областей України.