Головна » Прем'єр-Ліга » Зустріч футболістів «Зірки» з Асоціацією футболістів-професіоналів

IMG_4631Сьогодні на зустріч з футболістами та тренерами ФК «Зірка» завітали представники Всеукраїнської Асоціації футболістів-професіоналів, а саме менеджер по роботі з членами Асоціації Єгор Копилов та головний юрисконсульт Юрій Юрченко.

Гості розповіли футболістам про небезпеку участі в договірних матчах, яка, згідно законодавству, може бути покарана тюремним ув’язненням і довічним відстороненням від футболу. Також, представники Асоціації розповіли гравцям про їх права, обов’язки, про нюанси із заключенням контрактів з клубами, про страхування тощо. Особливий наголос було зроблено на представлення діяльності Міжнародної федерації асоціацій професійних футболістів (FIFPro).

Крім того, в ході зустрічі футболісти «Зірки» вперше взяли участь у виборах трьох найкращих тренерів в Україні, трьох найкращих гравців у нашій країні, а також кожен футболіст нашої команди склав свою символічну збірну світу з одинадцяти найкращих, на їх думку, футболістів у світі. Це голосування проводить FIFPro і його результати стануть відомі в січні на урочистій церемонії вручення «Золотого м’яча». Слід зазначити, що голосування за найкращих тренерів та гравців, котрі працюють в Україні, в нашій державі проводиться вперше. У грудні місяці відбудеться урочистий гала-концерт, на якому й будуть названі імена переможців у цих номінаціях. Делегатами від нашого футбольного клубу на урочистій церемонії будуть в. о. головного тренера Даріо Друді та капітан команди Федеріко Перейра.

 Офіційний сайт ФК Зірка


error: Копіювання заборонено!