Головна » Прем'єр-Ліга » Сергій Ребров: Забивши м’яч, ми заспокоїлися

rebrovПрес-конференція головного тренера «Динамо» Сергія Реброва після виїзного матчу з «Олександрією» (1:1).

- Ми втратили важливі очки. «Олександрія» завжди була організованою командою – як удома, так і на виїзді, й сьогодні в черговий раз продемонструвала це. Забивши м’яч, ми заспокоїлися, натомість потрібно було й далі йти вперед, створювати моменти. На жаль, цього не було, й, як у попередніх матчах, у підсумку пропустили у відповідь.

- Враховуючи дискваліфікацію Хачеріді, чому не викликали когось із центральних захисників із молодіжного складу – того ж Очігаву, приміром?
– Тому що ми бачимо тренування. Вболівальники бачать лише вершину айсбергу, але Очігава на даний момент не готовий грати в першій команді. Цього разу ми вирішили використати Віду та Даніло Сільву. Звичайно, всі хочуть, щоб залучалися до ігор за першу команду молоді гравці, але при цьому з нас ніхто не знімав відповідальності за результат. Зараз ми перебуваємо на другому місці, що буде далі – подивимося. Зараз Даніло Сільва травмувався, Віда грає кожну гру, тому, звичайно, будемо залучати молодь.

- Ви казали після матчу з «Бенфікою», що деякі гравці не допрацьовують. Що скажете по сьогоднішньому матчу?
– Сьогодні, напевно, я недопрацював. Я ніколи не критикую хлопців публічно, адже ми команда. Коли ми зберемося разом, то обговоримо все, що сталося. Ми не виграли сьогодні – значить, винний я, що не знайшов якихось мотиваційних моментів. По віддачі в сьогоднішній грі питань немає, я не бачив, що хтось не хотів грати. Навпаки, всі старалися, але якихось моментів не вистачає. Яких саме – ми обговоримо всередині команди.

- За останні три роки це найважчий старт для вас з точки зору психології. Як, на ваш погляд, можна побороти цю «чорну смугу»?
– Тільки наполегливо працювати. Й, звичайно, змінити психологію. Самі хлопці мають замислитися, що потрібно не лише на матчі себе мотивувати, але й на кожне тренування виходити максимально сконцентрованими. Для чого вони виходять на тренування? Щоб відпрацювати якісь моменти, які знадобляться потім у грі. Але якщо хтось із футболістів втратив мотивацію стосовно того, що не стосується гри… Я впевнений, що кожен хоче грати, але потрібно з таким же настроєм проводити кожне тренування. Якщо вони не хочуть робити цього, то потрібно з ними прощатися. Або прощатися з тренером. Тут два шляхи: або залишаємо всіх гравців та беремо нового тренера, або розстаємося з футболістами, які втратили мотивацію, які не хочуть прогресувати кожного дня й із яких дуже важко щось зліпити.

- У вас немає такого, що ви вимушені ставити тих футболістів, які втратили мотивацію?
– Ви розумієте, що зараз немає трансферного вікна, ми не можемо дозаявляти інших футболістів. Зараз ми працюємо з тими, хто є. Звичайно, потрібно було це робити влітку, але цього не сталося. Для того, щоб вийти з цієї «чорної смуги», потрібно працювати кожного дня на тренуваннях, думати на футбольному полі та віддавати всі сили. Іншого виходу немає.

- Як ви особисто ставитеся до того, що гравці, які орендовані «Олександрією» у «Динамо», не могли грати сьогодні?
– Це питання в компетенції президента клубу. Але я багато разів казав, що якщо клуб, якому належить футболіст, платить йому зарплату, то як він може грати проти нього? Той же Яремчук, якщо б вийшов сьогодні на поле, в будь-якому випадку був би винним, як би він не зіграв, — цитує Реброва офіційний сайт київського «Динамо».


error: Копіювання заборонено!