Дев’ятнадцятирічні футболісти кропивницької «Зірки» програли на Київщині

fc_zirkaУ матчі одинадцятого туру чемпіонату України U-19 дев’ятнадцятирічні футболісти кропивницької «Зірки» на виїзді протистояли одноліткам з донецького «Олімпіка». Варто відзначити, що чотири основних гравці нашої команди були задіяні в матчі «Зірки» U-21, тож тренерський штаб команди U-19 вимушений був випускати замість них найближчих резервістів.

На початку матчу, відтак, більше часу м’ячем володів «Олімпік». Наші ж гравці, перехоплюючи м’яч, припускались помилок при передачах, тим самим збільшуючи донеччанам відсоток володіння м’ячем. Але жодна з команд небезпечних моментів біля воріт один одного створити не могла. Мав можливість відзначитися Владислав Клочан, але змарнував її. А от Дмитро Пуди на 44-й хвилині матчу своїм шансом скористався сповна. Із меж штрафного майданчика він точним ударом замкнув простріл з правого флангу – 1:0, гості повели в рахунку.

У перерві старший тренер кропивничан Руслан Бідненко провів дві заміни й гра з боку гостей дещо пожвавилась. Наші футболісти вже більше часу стали тримати м’яч у своїх ногах і намагались проводити атаки. Зрештою, у середині другої сорокап’ятихвилинки матч можна було назвати справжніми «гойдалками», але до небезпеки справа так і не доходила. Лише на 88-й хвилині Данило Смиченко замкнув подачу з кутового ударом головою у стійку воріт. Цей епізод міг принести нашій команді нічию, але не склалося. Отож, констатуємо поразку «Зірки» U-19 з рахунком 0:1.

«Олімпік» U-19 (Донецьк) – «Зірка» U-19 (Кропивницький) – 1:0 (1:0).

15 жовтня 2016 року (субота). Початок о 14:00. Біла Церква. Стадіон «Зміна». Оцінка поля: 4. 100 глядачів. +7 С. Чемпіонат України U-19, 1 коло, 11 тур.

Арбітр: Заброда Клим (Київ).

Асистенти арбітра: Скобля Віталій (Київ), Сміляк Дмитро (Київ).

Четвертий арбітр: Задиран Сергій (Київська область).

Спостерігач арбітражу: Головко Володимир (Дніпро).

«Олімпік» U-19: 12. Лтайф Дані Джуніор, 5. Кубенко Ярослав, 21. Єдинак Назар (к/к), 2. Петрик Дмитро, 34. Снурніцин Ігор (18. Черниш Денис, 71), 99. Геловані Олексій, 33. Янков Микита, 7. Пуди Дмитро, 19. Зубашівський Володимир (4. Мороз Денис, 55), 11. Зінатуллін Максим, 23. Єрьомін Олексій (9. Біленький Станіслав, 46). Запасні: 1. Безкровний Богдан, 13. Пономарьов Ігор, 77. Рубцов Микола, 10. Скопінцев Олег. Старший тренер: Тищенко Станіслав.

«Зірка» U-19: 43. Медведєв Марк, 72. Пашко Павло-Максим, 46. Сидоренко Данило, 58. Смиченко Данило, 51. Куцев Євген, 63. Павлюк Кирило (97. Дністрянський Олександр, 66), 45. Замуренко Павло (91. Недождій Кіріл, 59), 70. Клочан Владислав (65. Бут Олег, 46), 49. Хруленко Олександр (к/к), 59. Касімов Дмитро (94. Негря Кирило, 46), 69. Сурженко Максим (35. Довженко Максим, 72). Запасні: 96. Сцепінський Владислав, 39. Мачелюк Артем. Старший тренер: Бідненко Руслан.

Гол: 1:0, Пуди Дмитро (44).

Попередження: Сидоренко Данило (56), Біленький Станіслав (82), Єдинак Назар (90), Пашко Павло-Максим (90+1).