Головна » Прем'єр-Ліга » Сергій Лавриненко: «Вдячний усім хто щиро переживав та вболівав за «Зірку»

LavrinenkoЕкс-наставник кропивницької «Зірки» Сергій Лавриненко, з яким команда стала чемпіоном першої ліги минулого сезону та здобула путівку до Прем’єр-ліги, звернувся до клубу, команди та вболівальників зі словами вдячності.

– Я хочу подякувати всім, хто був поруч зі мною в той період, коли я тренував команду. Хочу подякувати вболівальникам за палку підтримку, котру вони надавали «Зірці» в кожному матчі. Ми постаралися провести хороший сезон у першій лізі й показали гарний результат. Було все: були й гучні перемоги, були й прикрі поразки. Але я вдячний усім, хто допомагав команді та клубу, вдячний футболістам, які максимально викладалися на полі. Вдячний усім, хто щиро переживав та вболівав за «Зірку». Чи повернуся я до роботи в клубі? Життя покаже. З президентом Максимом Березкіним ми домовилися, що я візьму певну паузу. Емоції пройдуть, а тоді ми сядемо й предметно про все поговоримо. Поки що, я хочу присвятити свій час родині й відпочити.

Нагадаємо, що Сергій Лавриненко очолив «Зірку» як в.о. головного тренера в листопаді 2014 року і став 20 керманичем команди з початку проведення незалежних чемпіонатів України. За більше ніж півтора року під його керівництвом команда провела 51 офіційну гру, у яких здобула 30 перемог, 11 матчів звела унічию та в 10 поступилася.

Офіційний сайт ФК Зірка

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Telegram t.me/sport_kr.


error: Копіювання заборонено!