Головна » Прем'єр-Ліга » Віталій Кварцяний: «Зірка» мала перевагу

KvarzКоментар головного тренера Волині Віталія Кварцяного після матчу із Зіркою:

- Нам вдалося підтримати наш дубль, який вчора виграв в Зірки 4:0, і наших юніорів, які сьогодні виграли 7:0. Я переживав, щоб і основа відповідно зіграла. Вона сьогодні на 80% складалася із футболістів власної футбольної школи. Досить цікавий експеримент у нас виходить і дуже важко формувати команду так різко.

Старалися сьогодні, бачу, що ще багато чого не вдається, але молодь мусить набиратися характеру. Я, до слова, поміняв тренерів в дублі і в юніорах саме через це. Сказав Гапону і Віті Мацюку, щоб харизми було більше в грі, характері, щоб «через не можу» грали.
Так, «Зірка» мала перевагу, а ми не могли зачепитися за м’яч. Бачите – кожного разу новий склад, а він слабкіший, і слабкіший… В Діденка і Логінова складні травми, Богданов захотів піти – я не тримав. Козьбан так само. Нехай краще грає Романюк і Дудік, вони не слабкіший. Романюк сильніший. Так, це позначиться на нашому здоров’ї, але він коли-небудь подорослішає. Але треба почекати. Хоча вболівальники хочуть кваліфікованої гри, хочуть результату.

Хомченко мусить вже ставати серйознішим. В нього величезний потенціал, але він чомусь не хоче віддавати його на 100%, а віддає на 60%… Радий за Рому Никитюка. Зіграв нарешті центрального захисника і у нього вийшло. Шкода, що закінчуються всі резерви наші, адже дітей, які в Ю-19 грають ще треба кілька років зачекати.

Ми виграли у досить непоганого клубу сьогодні «Зірка» має зіграність і колектив. Не знаю, що там в них буде далі, але наразі це дуже сильна команда. Так, нам поталанило сьогодні, але таланить ти, хто хоче цього, ми дуже хотіли не програти. Нам це вдалося і цей день можна записати в позитив.

Так, нас чекають значні випробування, але щоб ви знали – ми будемо грати кожен матч відповідально і самовіддано. Можливо, не буде вистачати кваліфікації, але будемо витискати з футболістів у таких умовах максимум, щоб вони стали гравцями. Такий ось цікавий експеримент поставили над Волинню всі, навіть не можна заявити гравці у дитячу школу чи нового тренера взяти…

Офіційний сайт ФК Волинь

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.

Запрошуємо підписатися на наші новини у Telegram t.me/sport_kr.


error: Копіювання заборонено!