Наставник “Сум” про матч із “Зіркою”

YaroshenkoГоловний тренер ФК “Суми” Юрій Ярошенко прокоментував матч із кіровоградською “Зіркою”.

Я думаю матч сподобався нашим вболівальникам. “Зірка” – дуже хороша команда, ми переглянули багато матеріалу перед цією грою, серйозно готувалися. Це одна з небагатьох команд, яка претендує на Прем’єр лігу. Те, що в них сьогодні не вийшло успішно виступити – це вже заслуга наших гравців. Ми планували зіграти компактно, організовано і це в нас вийшло.

Команда забиває дуже мало м’ячів. Коли почнуть забивати саме нападники?
На даний момент у нас реалізація гольових моментів не відмінна, але новій команді потрібно не місяць-два-три, а мінімум три роки щоб виступати на високому рівні. Вже зараз моменти на полі у нас виникають не епізодами, як раніше, а цілими фрагментами, щодо реалізації – то вона прийде з часом.

Хто у команді грає центрального півзахисника? Останні матчі спостерігаємо різних гравців на цій позиції…
Травмувався Дмитро Швець, нам його зараз не вистачає. Ми сьогодні на цій позиції спробували Жичикова, потім поставили в цю зону Дмитра Богачова, який впорався зі своїми обов’язками.

На Вашу думку гравець повинен постійно грати на одній позиції чи намагатися грати на декількох?
Сьогодні футболісти мають бути універсалами і намагатися грати на будь-якій позиції – це гравці майбутнього.

У “Зірки” було багато положень “поза грою”. Це робота захисників “Сум” чи недолік кіровоградців?
Ми багато уваги приділяємо теоретичним заняттям, це видно і на полі – лінія захисту працює злагоджено. Олег Котелюх керує нашою обороною, в центрі добре працює Юрій Кравченко – на них рівняються і флангові гравці.

Офіційний сайт ФК “Суми”.