Головна » Прем'єр-Ліга » “Зірка” розійшлася миром з дебютантом першої ліги

fc_zirkaКіровоградська «Зірка» в рамках підготовки до старту сезону в Прем’єр-лізі провела перший товариський поєдинок на зборах у Закарпатті. Суперником нашої команди була стрийська «Скала» – новачок першої ліги.

Варто відзначити, що перед матчем та в першому таймі з неба лила рясна злива. Подекуди на полі були справжні калюжі, тож грати в таких умовах було надзвичайно важко. Та, незважаючи на погоду, вже на п’ятнадцятій хвилині підопічні Сергія Лавриненка забили. Новачок Віталій Гавриш результативно замкнув простріл від Артема Щедрого – 0:1.

Кіровоградці протягом усього матчу й надалі володіли перевагою, але пропустили дві контратаки на свої ворота. Одна з них, на 34-й хвилині, стала гольовою. «Зірка» повинна була перемагати, але матч перетворився у парад невикористаних моментів. Під завісу першого тайму Роман Локтіонов намагався перекинути голкіпера суперників, але поцілив у стійку. Сергій Керножицький, вибігши сам на сам з воротарем, не зумів переграти свого опонента. Потужний удар наносив Андрій Бацула, та страж воріт «Скали» відбив м’яч на кутовий.

Другий тайм, в якому в складі нашої команди вийшли абсолютно інші одинадцять виконавців, проходив за схожим сценарієм, але м’яч уперто не летів у ворота. Прекрасний момент відзначитися втратив Роман Попов, який замкнув простріл від Олексія Чичикова ударом у стійку. На 68-й хвилині Артем Сітало намагався перекинути воротаря суперників у стилі Романа Локтіонова, та перекинув і ворота. А наприкінці матчу після якісної багатоходової комбінації на ударній позиції виявився Олександр Кочура, але пробив точно в голкіпера. Тож, в черговому контрольному матчі, нічия – 1:1.

«Скала» (Стрий) – «Зірка» (Кіровоград) – 1:1 (1:1).

3 липня 2016 року. Початок об 11:00. Кам’яниця. Стадіон ГСК «Камелот». +23 С. 50 глядачів. Товариський матч.

«Зірка» (1-й тайм): 30. Ганєв Геннадій, 55. Ковальов Максим, 18. Кучеренко Олександр, 10. Допілка Олег (к/к), 11. Бацула Андрій, 8. Лупашко Владислав, 4. Гавриш Віталій, 85. Керножицький Сергій, б/н. потенційний новачок, 9. Щедрий Артем, 99. Локтіонов Роман.

(2-й тайм): 44. Паст Євген, 24. Зубков Руслан, 2. Каваців Ярема, 16. Баєнко Володимир, 20. Фатєєв Дмитро, б/н. потенційний новачок, 27. Кочура Олександр, 77. Чичиков Олексій, 95. Попов Роман, 21. Загальський Ігор, 22. Сітало Артем.

Головний тренер: Лавриненко Сергій.

Гол за «Зірку»: 0:1, Гавриш Віталій (15).

Попередження: Баєнко Володимир, 58, Зубков Руслан, 65.