Динамо переграло Реал Мурсію у контрольному матчі

Київське Динамо святкувало перемогу над іспанською командою Реал Мурсія у контрольному матчі на навчально-тренувальних зборах.

Матч для київської команди розпочався невдало. Вже на сьомій хвилині кияни пропустили гол – в іспанців відзначився Мека. Вже через 12 хвилин київська команда зрівняла рахунок завдяки потужному удару Кулача. До перерви матчу у киян могли відзначитися Гармаш, Де Пена та Кулач. Не вдалося. То ж на перерву команди пішли за рахунку 1:1.

На 58-ій хвилині Мурсія могла вийти вперед, але голкіпер Динамо потягнув удар Куассі. А на 75-ій хвилині матчу Кулач виходив один на один з голкіпером суперника – замість удару нападник вирішив виконати передачу на Вітіньйо, але його передачу перехопили.

На 84-ій хвилині зустрічі Шапаренко головою замкнув передачу Циганкова. Через три хвилини вже Шапаренко виконав чудову передачу і голом відзначився Буяльський. То ж з рахунком 3:1 перемогу у матчі здобуло Динамо.

Динамо – Реал Мурсія 3:1 (1:1) (Кулач, 19; Шапаренко, 84; Буяльський, 87 – Мека, 7)

Динамо перший тайм: Бойко – Вівчаренко, Сирота, Бурда, Тимчик – Бражко, Шепелєв, Гармаш (к) – де Пена, Кулач, Антюх.
Динамо другий тайм: Моргун – Вівчаренко, Шабанов, Боль, Кендзьора – Сидорчук (к), Шапаренко, Буяльський – Антюх (Вітіньо 70), Кулач (Волошин 78), Циганков