Кропивницька Зірка розгромила Інгулець U-19

«Зірка» провела свій другий матч зимової перерви. На цей раз суперником були юнаки «Інгульця», які готуються до поновлення молодіжного чемпіонату.

Гості надзвичайно активно розпочали гру. Завдяки пресингу на половині господарів вже в старті матчу Вадим Лобода заробив пенальті, який сам і чітко реалізував. Всього через декілька хвилин господарі зрівняли рахунок завдяки надзвичайно красивому удару в дев’ятку воріт Романа Травкіна – відзначився Радіон Лісняк.

Але ще до перерви підопічні Саміра Гасанова зробили рахунок розгромним – спочатку Ігор Лопушенко увірвався з флангу та пробив у ближній кут воріт, а потім двічі відзначився Андрій Махиня.

По перерві Андрій Савіцький протягом 12 хвилин тричі засмутив голкіпера господарів. Слід відзначити, що другий та третій м’ячі Андрія були практично однаковими. Після цього хвилина розслабленість призвела до обрізки на своїй половині поля, і Іван Вервес скоротив рахунок. Але останнє слово було все-таки за кропивничанами. За 10 хвилин до кінця матчу подача кутового призвела до напруженості у карному майданчику господарів, і від голкіпера «Інгульця» м’яч влетів до воріт. Таким чином, 8:2 на користь гостей.

Наступний матч «Зірка» проведе 5 лютого в Кременчуці проти місцевого «Кременя», який нещодавно очолив добре відомий любителям футболу нашого міста Роман Локтіонов.

«Інгулець» U-19 (Петрове) – «Зірка» (Кропивницький) – 2:8 (1:4; 1:4).
22 січня 2022 року (субота). Початок о 13:00. Володимирівка. Стадіон імені О.Поворознюка. – 2 С. 50 глядачів. Товариський матч.

«Зірка»: Травкін Роман (Нікітчук Лев, 60), Манастирний Олег к/к (Кваша Іван, 60), Мачелюк Артем, Аркуша Данило (Тилоха Роман, 70), Кіяниця Владислав, Жданович Олексій (Гончаров Денис, 70), Лопушенко Ігор (Марценюк Нікіта, 70), Катеринка Сергій (Савіцький Андрій, 46), Жако Даниїл (Холявко Руслан, 70), Махиня Андрій (Катеринка Сергій, 75), Лобода Вадим.

Голи: 0:1, Лобода Вадим (2, з пенальті); 1:1, Лісняк Радіон (7); 1:2, Лопушенко Ігор (13); 1:3, Махиня Андрій (20); 1:4, Махиня Андрій (39); 1:5, Савіцький Андрій (51); 1:6, Савіцький Андрій (55); 1:7, Савіцький Андрій (62); 2:7, Вервес Іван (66); 2:8 (80, у свої ворота).