Гендиректор Олександрії – про скандальний трансфер: Десна має сама вирішити питання з Калітвінцевим, це не наша компетенція

Генеральний директор ФК Олександрія Дмитро Кітаєв у коментарі FanDay.net розповів про ситуацію, що виникла у зв’язку з переходом із Десни Владислава Калітвінцева.

Як стало відомо FanDay.net, Владислав Калітвінцев дещо передчасно представлений як новачок ФК Олександрія.

Раніше ми вже заявляли, що Десна подала ноту протесту на трансфер Владислава Калітвінцева до ФК Олександрія. У зв’язку із цією ситуацією кореспондент FanDay.net взяв коментар у генерального директора ФК Олександрія Дмитра Кітаєва.

– Дмитре Сергійовичу, як справи з підписанням Владислава Калітвінцева? ФК Олександрія представила його як свого гравця, але Десна заявляє, що вони не розірвали контракт з Владиславом.

– Деталі щодо цього контракту будуть розтлумачені трохи пізніше. Наразі всі нюанси будуть узгоджені, і Десна вже потім зробить заяву. Я думаю, тут залишилося якихось кілька тижнів. Тут нема про що розмовляти, це суто юридичні моменти, які має вирішити Десна.

– Якщо Десна таки ініціюватиме юридичні розгляди за участю УАФ, ФК Олександрія боротиметься за футболіста?

– Потрібно, щоб Десна сама вирішувала з футболістом. Ми не маємо до цього відношення. Це не є наша компетенція. Десна з футболістом має якісь взаємини, і їм необхідно їх вирішити.

– Сам Калітвінцев чи його представники розповідали ФК Олександрія ситуацію щодо чинного контракту з Десною?

– Я знаю цю ситуацію повністю, звісно. Ви ж знаєте, що ми не можемо не знати. Але ця ситуація така, що це таки юридичні моменти, контрактні моменти. Я не можу розповідати про конфіденційну інформацію. Потрібно, щоб клуб Десна розібрався із гравцем – от і все.