БК Кропивницький на виїзді знищив БК БАСА

Сьогодні, 17 грудня, відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд «БАСА» (Дніпро) – БК «Кропивницький» (Кропивницький).

Кропивницька команда святкувала впевнену перемогу на виїзді. Вже у першій чверті гості здобули 15 очок переваги. Далі вони збільшили до перерви до +24 очок. У третій чверті ще більш впевнено в атаці зіграли підопічні Бабенка – +28 очок. Лише остання чверть матчу була за господарями. Матч завершився з рахунком 100:54 на користь БК «Кропивницький».

Найрезультативнішим гравцем матчу став гравець БК «Кропивницький» Антон Мельнік, який набрав 23 очка. Іван Рибченко, Олександр Хапун, Богдан Ткаченко та Вадим Огородник відповідно набрали 22, 19, 13 та 12 очок. У господарів найбільше очок набрав Артем Савченко – 14 очок.

18 грудня БК «Кропивницький» та «БАСА» (Дніпро) проведуть другий матч. Початок о 14:00.

«БАСА» (Дніпро) – БК «Кропивницький» (Кропивницький) – 54:100 (10:25, 12:21, 10:38, 22:16)
БК «Кропивницький»: Мельнік (23 очка + 14 підбирань + 4 результативні передачі), Хапун (19+5+1), Сосой (7+3+13), Ткаченко (13+9+8), Рибченко (22+3+11), Курячий (1+1+0), Пашолок (2+2+0), Вербовий (1+3+0), Огородник (12+4+1).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»