БК Кропивницький на виїзді розгромив Одесу-2

Сьогодні, 4 грудня, відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд «Одеса-2» (Одеса) – БК «Кропивницький» (Кропивницький).

Баскетболісти кропивницької команди святкували впевнену перемогу. Вже у першій чверті вони здобули аж 16 очок переваги. Далі вони збільшували свою перевагу. І після трьох чвертей вже була перевага у 31 очко. В останній чверті була рівна гра. У підсумку матч завершився з рахунком 91:59.

Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Кропивницький» Антон Мельнік, який набрав 18 очок. Роман Потєєв і Олександр Хапун набрали 17 та 16 очок відповідно. У складі господарів найрезультативнішим гравцем став Ілля Гнатій – 15 очок. Максим Артюхов та Рамін Лутвалієв відповідно набрали 12 та 11 очок.

Завтра, 5 грудня, БК Кропивницький та БК Одеса-2 проведуть другий матч між собою. Початок матчу о 12:00.

«Одеса-2» (Одеса) – БК «Кропивницький» (Кропивницький) – 59:71 (10:26, 14:19, 18:28, 17:18)
БК «Кропивницький»: Мельнік (18 очок + 6 підбирань + 2 результативні передачі), Хапун (16+3+2), Сосой (8+8+9), Ткаченко (2+4+0), Рибченко (4+3+3), Огородник (4+2+1), Курячий (8+9+0), Пашолок (7+2+2), Потєєв (17+3+1), Фортуна (7+4+1), Вербовий (0+0+1).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»