Тете: Думав про зміну громадянства. В Україні є ліміт на кількість легіонерів

Вінгер Шахтаря Тете в інтерв’ю каналу «Бомбардир» зізнався, що замислювався про ухвалення українського громадянства.

Головною причиною можливої ​​зміни паспорта футболіст назвав ліміт на легіонерів у чемпіонаті України. Також бразилець думає про виступи за збірну України.

«Звичайно, діти у Бразилії завжди дивляться футбол. А Шахтар – клуб, який постійно виступає в Лізі чемпіонів. Вони дивляться на цю команду і теж хочуть грати там. Для бразильців це буде справжнім щастям. Тому що Шахтар – це клуб з історією, із традиціями, і тому вони завжди будуть раді можливості виступати за цю команду», – пояснив Тете.

«Зміна громадянства? Так, я думав про це. Це справді гарна ідея, бо в Україні є ліміт на кількість легіонерів. Збірна України? Я не знаю. Думаю про це, але поки що не знаю. Для мене не було жодних труднощів адаптуватися в Україні. Складно не буде, бо яке б я рішення не прийняв, воно буде правильним. А правильні рішення завжди ухвалювати легко».

Тете грає в Україні з лютого 2019 року, коли Шахтар заплатив 15 мільйонів євро за перехід бразильця з Греміо. У 105 матчах за Гірників він забив 30 голів і віддав 15 результативних передач.