Бєланов: Левандовського просто обікрали! Блохін такої ж думки

Власник «Золотого м’яча» 1986 року Ігор Бєланов поділився думкою про вручення «Золотого м’яча-2021», який дістався Ліонелю Мессі.

«Я в шоці! Роберта Левандовського просто обікрали!

На мій погляд, це несправедливо та неправильно. Говорив з цього приводу і зі своїм колишнім одноклубником і володарем «Золотого м’яча» Олегом Блохіним, який точно такої ж думки. Дивна якась ситуація. Я такого, зізнатися, не очікував і тому дуже засмутився. Так, суперечки немає: Ліонель Мессі — зірка світової величини, суперфутболіст. Анітрохи не применшуючи гідності аргентинського самородка, я все ж таки вважаю, що саме поляк мав отримати «Золотий м’яч» як найкращий футболіст 2021 року. Мені було дуже шкода хлопця, коли я побачив його під час телетрансляції з Парижа.

Мабуть, щось відбувається в цьому світі, що не пояснюється. І як визначають найкращого, я не можу зрозуміти. Левандовський минулого року цілком заслужений «Золотий м’яч» не дали, хоча форвард «Баварії» цілеспрямовано йшов до цього. Нинішня ситуація точнісінько нагадує 2012 рік, коли в такому ж становищі опинився іспанець Андрес Іньєста. Він тоді відзначався яскравою грою в «Барселоні», а зі збірною Іспанії став чемпіоном Європи», — вважає Бєланов.

Meta-ratings.com.ua