БК Кропивницький вдома розгромив ХДУ-АВТО-ПЛАЗА

Сьогодні, 13 листопада, відбувся другий матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК Кропивницький (Кропивницький) – ХДУ-АВТО-ПЛАЗА (Херсон).

Вчора кропивницька команда святкувала перемогу з рахунком 96:84. У другому матчі сценарій був іншим. Господарі мали більше перевагу у рахунку і вже у першій чверті позначили свою перевагу. На перерву команди пішли за 22 очка переваги кропивницьких баскетболістів. У другій половині зустрічі хід гри не змінився. Підопічні Бабенко довели матч до розгромної перемоги. Відзначимо, перш за все, чудову гру господарів у захисті – супернику дозволили набрати лише 44 очка.

Матч завершився з рахунком 91:44 на користь БК Кропивницький. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Кропивницький» Мельнік, який набрав 28 очок. У складі кропивницької команди Сосой і Фомічов набрали 10 очок, Хапун, Пашолюк і Курячий – по 9. У складі гостей Бабич набрав 17 очок.

20-21 листопада БК Кропивницький вдома прийме дубль криворізького Кривбасу.

БК Кропивницький (Кропивницький) – ХДУ-АВТО-ПЛАЗА (Херсон) – 91:44 (19:6, 22:13, 29:13, 21:12)
БК Кропивницький: Мельнік (28 очок + 6 підбирань + 2 результативні передачі), Хапун (9+9+1), Сосой (10+10+10), Ткаченко (0+0+0), Рибченко (2+4+3), Курячий (9+5+0), Потєєв (8+0+1), Фортуна (6+5+0), Фомічов (10+3+0), Пашолюк (9+4+1), Огородник (0+1+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»