БК Кропивницький з труднощами переграв ХДУ-АВТО-ПЛАЗА

Сьогодні, 12 листопада, відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК Кропивницький (Кропивницький) – ХДУ-АВТО-ПЛАЗА (Херсон).

Перші три чверті матчу пройшли за рівної гри. Гості старалися ні в чому не поступатися підопічним Бабенка. Та все ж у четвертій чверті гравці кропивницької команди змогли вирвати перемогу, забезпечивши собі шість очок переваги.

Матч завершився з рахунком 96:84 на користь БК Кропивницький. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Кропивницький» Мельнік, який набрав 30 очок. У складі кропивницької команди Сосой набрав 25 очок, Ткаченко та Рибченко – по 10. У гостей Бабич та Бандуш набрали відповідно 26 та 25 очок.

Завтра, 13 листопада, відбудеться другий матч між командами. Початок о 12:00.

БК Кропивницький (Кропивницький) – ХДУ-АВТО-ПЛАЗА (Херсон) – 96:84 (23:23, 25:21, 21:19, 27:21)
БК Кропивницький: Мельнік (30 очок + 2 підбирання + 1 результативна передача), Хапун (6+1+0), Сосой (25+4+4), Ткаченко (10+5+4), Рибченко (10+2+2), Коміссаров (0+1+0), Курячий (4+2+1), Потєєв (2+0+0), Фортуна (6+3+5), Фомічов (3+1+1), Полунчуков (0+0+0), Пашолюк (0+1+0), Огородник (0+0+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»