БК Кропивницький вдруге переграв ДНІПРО-3-СДЮСШОР№5-ДВУФК

Сьогодні, 31 жовтня, відбувся другий матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд ДНІПРО-3-СДЮСШОР№5-ДВУФК (Дніпро) – БК Кропивницький (Кропивницький).

У першому матчі баскетболісти з Кропивницького здобули перемогу з рахунком 93:74. І сьогодні Кропивницький переміг. Перша чверть матчу була рівною. А от у другій гості здобули собі 17 очок переваги. Третя чверть зустрічі пройшла за повної переваги баскетболістів з Кропивницького, які здобули 11 очок переваги. Остання чверть була при рівній грі – гості на класі довели матч до чергової перемоги.

Матч завершився з рахунком 97:68 на користь БК Кропивницький. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Кропивницький» Мельнік, який набрав 22 очки. У складі кропивницької команди Сосой набрав 19 очок, Курячий – 17, Ткаченко – 10, Рибченко – 11, У господарів Окойезе набрав 18 очок, Бєлкін – 11 очок.

ДНІПРО-3-СДЮСШОР№5-ДВУФК (Дніпро) – БК Кропивницький (Кропивницький) – 68:97 (23:21, 15:32, 18:29, 12:15)
БК Кропивницький: Мельнік (22 очки + 6 підбирань + 4 результативні передачі), Хапун (5+6+3), Сосой (19+5+7), Ткаченко (11+6+4), Рибченко (10+2+4), Коміссаров (2+2+0), Курячий (17+14+2), Потєєв (5+1+1), Фортуна (6+2+2), Вербовий (0+1+1).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»