БК Кропивницький на виїзді переграв ДНІПРО-3-СДЮСШОР№5-ДВУФК

Сьогодні, 30 жовтня, відбувся перший матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд ДНІПРО-3-СДЮСШОР№5-ДВУФК (Дніпро) – БК Кропивницький (Кропивницький).

У перших двох чвертях господарі добре протистояли кропивницькій команді, результативно граючи в атаці. Підопічні Бабенка ще результативніше грали, набравши по 28 очок у кожній з чвертей. Третя чверть зустрічі пройшла за повної переваги баскетболістів з Кропивницького, які здобули 10 очок переваги. Остання чверть була при рівній грі – гості на класі довели матч до чергової перемоги.

Матч завершився з рахунком 93:74 на користь БК Кропивницький. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Кропивницький» Мельнік, який набрав аж 42 очки. У складі кропивницької команди Сосой набрав 15 очок, Рибченко – 11, Потєєв – 10. У господарів Бєлкін набрав 26 очок, Коротченко та Романиця відповідно набрали 16 та 11 очок.

Завтра, 31 жовтня, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 15:00.

ДНІПРО-3-СДЮСШОР№5-ДВУФК (Дніпро) – БК Кропивницький (Кропивницький) – 74:93 (21:28, 26:28, 12:22, 15:15)
БК Кропивницький: Мельнік (42 очки + 13 підбирань + 3 результативні передачі), Хапун (5+3+2), Сосой (15+6+9), Ткаченко (6+3+2), Рибченко (11+1+7), Коміссаров (0+4+0), Курячий (0+4+1), Потєєв (10+0+1), Фортуна (4+7+4), Вербовий (0+0+1).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»